Nicolas Feuillatte Reserve Exclusive Brut Rose 75cl giftbox

Tootefoto on illustreeriv Nicolas Feuillatte Reserve Exclusive Brut Rose 75cl giftbox
Vivino_4+_ümar_118x118px
Küsi aastakäiku

Auhinnad

Decanter World Wine Awards 2022 - Silver Medal (90 points)

Nicolas Feuillatte Reserve Exclusive Brut Rose 75cl giftbox

65,94 

Liitrihind: 87,92 /L

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Prantsusmaa

Champagne

Champagne Nicolas Feuillatte

Kuiv

Kerge

Roosa

12.0% vol

7 - 9 °C

75cl

6

Kaitstud päritolunimetusega kvaliteetvahuvein

3282946033879

Iseloomustus

Réserve Exclusive Rosé on peen nüansirikas šampanja, mis sõna otseses mõttes pakatab punaste marjade maitsest. Hõrgule punase sõstra, mustika ja vaarika kooslusele lisab kaalu maasikane nüanss. Rafineeritud, kompleksse ja elava struktuuri taga paljastub delikaatne ja nüansirohke puhas maitse. See värskendav ja pulbitsev šampanja pakub maitseelamust nii sumedasse suveõhtusse kui hõrkude roogade kõrvale.Réserve Exclusive Rosé on harmooniline segu 10% Chardonnay’st, mis annab elegantsi ja peensust, 45% Pinot Noir’i lisab ümarust ja struktuuri ning 45% Pinot Meunieri’st saab šampanja puuviljasust ning pehmet, nõtket iseloomu.Küpsemisaeg pudelis 2-3 aastat. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne valik iseseisvalt aperitiiviks ning erinevate lihalõikude, suitsulõhe, kana ja kevadiste köögiviljadega täidetud samosa aga ka punaste marjadega valmistatud vähemmagusate dessertide juurde.

Mereannid

Lisainfo

1976. aastal loodud Nicolas Feuillatte on kaasaegne, stiilne ja energiast pulbitsev šampanjabränd, mis on lühikese turul oldud aja jooksul saanud kiiresti eelistatuimaks šampanjaks prantslaste seas. Šampanjamaja asutaja hr. Nicolas Feuillatte on öelnud “Champagne is for fun!”, mis peegeldab suurepäraselt brändi olemust. Champagne Nicolas Feuillatte on müüginumbrilt nr. 1 šampanjabränd Prantsusmaal ning nr. 3 šampanjabränd maailmas!

Tootja veebileht: http://www.nicolas-feuillatte.com/en/