Gosset Extra Brut Champagne 75cl

Tootefoto on illustreeriv Gosset Extra Brut Champagne 75cl
Vivino_4+_ümar_118x118px
Küsi aastakäiku

Gosset Extra Brut Champagne 75cl

75,76 

Liitrihind: 101,01 /L

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Prantsusmaa

Champagne

Champagne Gosset S.A.

Kuiv

Kerge

Valge

12.0% vol

6 - 8 °C

75cl

6

Kaitstud päritolunimetusega kvaliteetvahuvein

3353210019995

Iseloomustus

Vähemalt 36 kuud pudeli kääritust ning malolaktilise fermentatsiooni mittekasutamine annab sellele šampanjale vajalikku kompleksust ja selgroogu, kuid extra-brut stiilist lähtuv madal (5 g/L) jääksuhkru sisaldus tagab joogile värskelt puuviljase ja elava loomuse. Nii leidub aroomi- ja maitsete valikus siin värskeid lilli, pirni, akaatsiat, kui küpsemaid-röstisemaid noote kuivatatud puuviljadest ja leivast. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Mitmekihiline jook annab võimaluse laialdaseks mängimiseks. Suurepärane aperitiiv, et mitte öelda kõrgklass selles elemendis. Ka hästi gastronoomiline ehk toidusõbralik jook kana- ja sealihast roogade kõrvale (mitte tumedas kastmes).

Kala
Mereannid
Aperitiiv

Lisainfo

Pierre Gosset alustas enda poolt kasvatatud viinamarjadest veini tootmist aastal 1584. Vaid väheste veinide osaks sai privileeg olla valitud Prantsuse kuningate pidulauale – üheks neist said ka Gosset veinid Aÿ linna ääremaadelt. Valdavalt Pinot Noir ja Chardonnay sortidest champagne valmistamine sai Gosset keldrites hoo sisse 18. sajandil ning sellest ajast saati on Champagne Gosset visiitkaardiks hoolikalt järgitud veinifilosoofia, veini loomulikku värskust ja pehmust rõhutav stiil ning ajastutruu pakend.

Tootja veebileht: http://www.champagne-gosset.com/