10.20

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tooteliik: Kaitstud geograafilise tähisega vein

Päritolu: Portugal, Lisboa

Viinamarjad: Alicante Bouchet, Syrah, Tinta Roriz, Touriga Nacional

Iseloomustus: Touriga Nacional (30%), Syrah (30%), Alicante Bouschet (30%) ja Tinta Roriz (10%)viinamarjadest valmistatud vein on intensiivset rubiinpunast värvi. Võimsas kontsentreeritud aroomis leidub punaseid ja tumedaid puuvilju, kergeid õienoote ning tammevaadis küpsemisest tulenevaid vürtsikaid nüansse. Rikkalik ja kompleksne vein on tulvil mahlakate ploomide ja aedmurakate maitset, mida saadab kerge vürtsikus, mõõdukad tanniinid ja elegantne lõpp.
Vein on küpsenud 8 kuud Prantsuse ja Ameerika tammevaatides.
Prestiižne väljaanne “Wine Spectator” valis Colossal Reserva veini oma 2017 aasta TOP100-s 60-le kohale! Vein pälvis 91 punkti ja “Smart Buy” tiitli, mis omistatakse vaid suurepärase hinna/kvaliteedi suhtega veinidele!

Tarbimissoovitus: Suurepärane sobivus laagerdunud ribeye-steigi, lambaliha hautise ning vürtsikate vorstide kõrvale.

Serveerimine: Temperatuuril 16 – 18ºC

Alkoholisisaldus: 14%

Toote andmed: 75 cl

 

Lisainfo: Casa Santos Lima on Portugali perefirma, kelle toodetud veinid pärinevad Lissaboni, Algarve, Alentejo, Vinho Verde ja Douro piirkondadest. Ligikaudu 400 hektari suurustest viinamarjaistandustest valmistatakse veine, mis on tuntud oma suurepärase kvaliteedi ja hinna suhte poolest ning umbes 90% kogu toodangust eksporditakse pea 50. riiki kõigil 5 mandril. Firma peakontor asub Alenqueris (45 km Lissabonist põhjas).
Casa Santos Lima on “Vinho Regional Lisboa” ja “DOC Alenquer” suurim tootja ning viimastel aastatel üks enim hinnatud Portugali veinimaja riiklikel ja rahvusvahelistel veinikonkurssidel.