Pere Ventura Gran Vintage Cava de Paraje 75cl giftbox

Tootefoto on illustreeriv Pere Ventura Gran Vintage Cava de Paraje 75cl giftbox
Küsi aastakäiku

Pere Ventura Gran Vintage Cava de Paraje 75cl giftbox

99,61 

Liitrihind: 132,81 /L

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Hispaania

Cava

Pere Ventura S.L.

,

Kuiv

Kergelt täidlane

Valge

12.0% vol

8 - 9 °C

75cl

3

Kaitstud päritolunimetusega kvaliteetvahuvein

8426998752301

Iseloomustus

Cava de Paraje Calificado on kõrgeim premium cava klassifikatsioon, mis võeti kasutusele 2018.a. Absoluutne tipp, kuhu küündivad suht vähesed cava tootjad. Põhi eelduseks on siin mikroklimaatiliselt erilised ja eristuvad viinapuu aiad ja detailideni reguleeritud valmistamise protsess. Antud cava pärineb señor Pere Ventura´le kuuluvast ajaloolisest Can Bas aiast, osaliselt enam kui 100-aasta vanustest, orgaaniliselt hooldatud viinapuude marjadest. Õrnpressitud mahla ja metsiku pärmi toel aeglane, ligi 5 aastat kestev pudelikääritus annab rikkaliku, mitmekihilise, samas peenekoelise ja täiuslikus tasakaalus joogi. See on cava´de absoluutne haute couture, nii sisult kui vormilt. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Serveerida 8C juures, prestige cuvee tüüpi šampanja pokaalist. See tagab pika ja tiheda mullikee jooksu teie pokaalis, mis avab kõik selle meelitavalt võluva ning mitmekihilise joogi tahud meeltele ja keelele.
Cava sobib nautimiseks koos rafineerituma köögikunstiga – mahlakate lihahautiste ja rasvasemate kalaroogadega, samuti kammkarpide, pardi rillette´ga või foie gras´ga.

Mereannid
Aperitiiv

Lisainfo

Kataloonia cava-pealinnas Sant Sadurni d’Anoia (Penedes), señor Pere Ventura poolt 1992 aastal asutatud cava-maja on tänaseks komeedina tõusnud cava maailma tippu. Cava on Pere Ventura geenides – tema vana-vanaisa oli üks traditsioonilisel šampanjameetodil cava valmistamise pioneere. Penedes on cava jaoks parim kasvuala aromaatsetele Macabeo, Xarel-lo ja Parellada viinamarjadele. Vahemerelt hoovav jahedam õhumass kultiveerib viinamarjades vajalikku värskust ja happesust, samas tagab pikk päikeseline periood viinamarjade lõpuni küpsemise. Kõike seda toetab jätkusuutlik mahepõllundus, mis on señor Pere Ventura südameasi. Nii see „täht“ ongi sündinud.

Tootja veebileht: https://pereventuragroup.com/