Merum Priorati Inici Priorat 75cl

Tootefoto on illustreeriv Merum Priorati Inici Priorat 75cl
Vivino_4+_ümar_118x118px
Küsi aastakäiku

Auhinnad

2017 Wine Spectator - 92 punkti

Merum Priorati Inici Priorat 75cl

46,30 

Liitrihind: 61,73 /L

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Hispaania

Priorat

Merum Priorati SL

Kuiv

Täidlane

Punane

15.5% vol

15 - 18 °C

75cl

6

,

Kaitstud päritolunimetusega vein

8437007010008

Iseloomustus

„Inici“ tähendab katalaani keeles algust. Juured ja maa. Priorati olemus. Kindel iseloomu väljendus, mis on keeruline ja kaasahaarav.Vein on kirgas, toonilt lillaka äärega kirsipunane. Aroomis on rikkalikult punaseid marju – võib tunda vaarikaid ja sõstraid ning mineraalsust. Maitse on alguses värske ja puuviljane muutudes tasapisi kreemisemaks järelmaitseks. Heas tasakaalus, kus punased marjad segunevad tammevaadi vaniljega. Küps sametine tanniin, mis annab pika ja elegantse viimistluse. Inici on küpsenud 225L Prantsuse tammevaadis (mis on teises, kolmandas ja neljandas kasutuses) 12 kuud ning see järel minim. 6 kuud pudelis. Veinil on arenemispotentsiaali kuni 7 aastat. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne paariline roogadele, kus on kasutatud trühvleid ja metsaseeni. Samuti pardirind maguskartuli ja kirsikastmega. Küpsed käsitööjuustud.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Ulukiliha

Lisainfo

Merum Priorati on osa Pere Ventura Family Wine Estate´st (PVFWE). PVFWE alustas Prioratis veinide valmistamisega 2013. aastal. Merum Priorati veinimõis asub Kataloonias, DOQ Prioratis, Vila de Porrera alampiirkonnas, mis on piirkonna üks jahedaimaid alasid. Porreras on veini valmistamise tingimused erakordsed. Kõik veinid valmistatakse marjadest, mis kasvavad vaid oma viinamarjaistandustes, mille kogupindala on 123 hektarit. Takistuste ületamine, maa eest hoolitsemine ja täiuslikkusele püüdlemine on need, tänu millele valmivad Merum Priorati kõrgeima kvaliteediga veinid.

Tootja veebileht: http://merumpriorati.com/