Merum Priorati Inici Priorat 75cl

Tootefoto on illustreeriv Merum Priorati Inici Priorat 75cl
Uus!
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

25,80 

Liitrihind: 34,40 /L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 25,80 

Merum Priorati Inici Priorat 75cl

Hispaania

Priorat

Merum Priorati SL

75cl

8437007010176

15.0%

,

Kaitstud päritolunimetusega vein

Punane

Kuiv

Täidlane

15 - 18 °C

Iseloomustus

„Inici“ tähendab katalaani keeles algust. Juured ja maa. Priorati olemus. Kindel iseloomu väljendus, mis on keeruline ja kaasahaarav.
Vein on kirgas, toonilt lillaka äärega kirsipunane. Aroomis on rikkalikult punaseid marju – võib tunda vaarikaid ja sõstraid ning mineraalsust. Maitse on alguses värske ja puuviljane muutudes tasapisi kreemisemaks järelmaitseks. Heas tasakaalus, kus punased marjad segunevad tammevaadi vaniljega. Küps sametine tanniin, mis annab pika ja elegantse viimistluse. Inici on küpsenud 225L Prantsuse tammevaadis (mis on teises, kolmandas ja neljandas kasutuses) 12 kuud ning see järel minim. 6 kuud pudelis. Veinil on arenemispotentsiaali kuni 7 aastat.


Tarbimissoovitus

Ideaalne paariline roogadele, kus on kasutatud trühvleid ja metsaseeni. Samuti pardirind maguskartuli ja kirsikastmega. Küpsed käsitööjuustud.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Ulukiliha

Lisainfo

Merum Priorati on osa Pere Ventura Family Wine Estate´st (PVFWE). PVFWE alustas Prioratis veinide valmistamisega 2013. aastal. Merum Priorati veinimõis asub Kataloonias, DOQ Prioratis, Vila de Porrera alampiirkonnas, mis on piirkonna üks jahedaimaid alasid. Porreras on veini valmistamise tingimused erakordsed. Kõik veinid valmistatakse marjadest, mis kasvavad vaid oma viinamarjaistandustes, mille kogupindala on 123 hektarit. Takistuste ületamine, maa eest hoolitsemine ja täiuslikkusele püüdlemine on need, tänu millele valmivad Merum Priorati kõrgeima kvaliteediga veinid.

Tootja veebileht: http://merumpriorati.com/


Auhinnad

2017 Wine Spectator 92 pts