Chapoutier Tournon Mathilda Victoria Shiraz 75cl

Tootefoto on illustreeriv
Chapoutier Tournon Mathilda Victoria Shiraz 75cl
Uus!
Küsi aastakäiku

Chapoutier Tournon Mathilda Victoria Shiraz 75cl

16,90 

Liitrihind: 22,53 /L

Hind on kuvatud Sulle juba -25% soodushinnaga

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Austraalia

Victoria

Maison M.Chapoutier

Kuiv

Täidlane

Punane

14.5% vol

16 - 18 °C

75cl

12

Geograafilise tähisega vein

9327967005550

Iseloomustus

Chapoutier Tournon Mathilda Victoria Shiraz on laagerdunud tsemendist või terasvabas vaatides. Mille järel jäetakse vein veel küpsema 12 kuuks.
Aroomis on tunda tumedaid marju ja pipart. Maitses pehmed ja siidised tanniinid. Vein on oma olemuselt täidlane ja küps, sobib nautimiseks kohe või säilitamiseks 3 kuni 5 aastat.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib ideaalselt lihavaagna, suitsu- ja grillitud liha kõrvale.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Ulukiliha

Lisainfo

Aastast 1808, enam kui 200 aastat Rhone´ oru nõlvadel, ning täna ka Roussillon piirkonnas Prantsusmaal, Austraalias ja Portugalis, on Chapoutier perekond valmistanud veinimaailma tipp-saavutusi. Kõiki neile kuuluvaid veiniaedasid kultiveeritakse kas orgaaniliselt või biodünaamiliselt, et säilitada looduslik tasakaal ning väärtustada ja tuua veinides parimal viisil esile iga piirkonna unikaalne eripära – terroir – kombinatsioon pinnasest, kliimast, viinamarjast ja inimlikust faktorist.
Perekonna moto „Fac et Spera“ – tegutse ja looda – ilmestab nende veinivalmistamise filosoofiat kõige paremal viisil, kus veinimeistri roll on usaldada loodust, vaadelda, olla avatud ja „raamideta“ veini kujunemise juures. Seda kõige alumisest ja lihtsamast veiniklassist kuni kvaliteedipüramiidi tippudeni. Selles nende edulugu peitubki.
M.Chapoutier on maineka ajakirja Drinks International poolt valitud aastatel 2016, 2018 ja 2019 maailma juhtivaks Prantsuse veinibrändiks konkursil „The World´s Most Admired Wine Brands“.

Tootja veebileht: https://www.chapoutier.com/en/