Bloom Gin 70cl

Tootefoto on illustreeriv Bloom Gin 70cl
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

36,60 

Liitrihind: 52,29 /L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 36,60 

Bloom Gin 70cl

Suurbritannia

G&J Distillers Ltd

70cl

5010296169249

40.0%

Gin

Iseloomustus

BLOOM London Dry Gin on naistele keskendunud džinnibrand, mis on loodusest inspireeritud ja kergema maitsega.
BLOOM Gin ´i valmistamisel kasutatakse kolme peamise botaanilise lisandina pomelot, kuslapuud ja kummelit, millest igaüks annab oma noodi džinni maitsebuketis. Pomelo tsitruseline noot toob esile lõhna värskuse, kuslapuuõite söödav nektar annab rikkaliku sametise maitse ning kummel segab maitse hulka õrna lillelist tasakaalu. Seega pole see džinn mitte üksnes maitsev, vaid ka suhkruvaba ja gluteenivaba ning sobib veganitele.


Tarbimissoovitus

Soovitame serveerida rohke jää ja premium toonikuga, kaunistuseks maasikas.


Lisainfo

G&J Distillers näol on tegu Inglise vanima dzinnitehasega, mille ajalugu ulatub aastasse 1761, kui Inglise kvaliteetdžinni esiisa, Thomas Dakin, alustas džinni destilleerimist. 1860 rentis Dakini perekond oma džinnitehase Gilbert ja John Greenallile, kes ostsid selle kümne aasta pärast välja ja andsid tehasele nimeks G&J Greenall, mis on püsinud tänaseni.
Aastast 2011 kuulub G&J Greenall rahvusvahelisse Quintessential Brands jookide gruppi, mis on Ühendkuningriigis suuruselt teine alkoholitarnija ning No1 džinni, viina ja Irish cream toodete tootja. Ettevõte toodab 40% Ühendkuningriigis tarbitavast džinnist. Lisaks Inglismaale, on grupil kvaliteetjookide tootmisrajatised ka Iirimaal – The Dublin Liberties Distillery (Iiri viski tootmine) ja First Ireland Spirits Manufacturer Ltd. (Irish Cream tootmine) ning Prantsusmaal L&L Spirits (puuviljalikööride, brändide ja konjakite tootmine).

Tootja veebileht: https://quintessentialbrands.com/


Auhinnad

International Spirits Challenge - 2018 & 2019 Silver medal

Travel Retail Masters - 2019 Silver medal