Bloom Jasmine & Rose Gin 70cl

Tootefoto on illustreeriv
Bloom Jasmine & Rose Gin 70cl
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

28,00 

Liitrihind: 40,00 /L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 28,00 

Bloom Jasmine & Rose Gin 70cl

Suurbritannia

G&J Distillers Ltd

70cl

5010296004595

40.0%

Gin

Iseloomustus

BLOOM Jasmine & Rose Gin on looduslikest botaanilistest lisanditest hoolega valmistatud roosa džinn, mis ületab teisi puuviljaseid roosasid džinne. BLOOM London Dry on ainulaadne kombinatsioon, milles tõelised Maroko rooside õielehed on segatud Ida-Aasia jasmiiniõitega. Stiilne ja elegantne jook, mis pakatab lille- ja looduse lõhnadest ja mis pole mitte üksnes maitsev, vaid ka suhkruvaba, gluteenivaba ja sobib veganitele. Ei sisalda kunstlikke värvi- ja maitseaineid.
Läbinisti looduslik premiumklassi roosa džinn, mis julgustab mõtlema erinevalt.


Tarbimissoovitus

Soovitame serveerida rohke jää ja limonaadiga, kaunistuseks vaarikas.


Lisainfo

G&J Distillers näol on tegu Inglise vanima dzinnitehasega, mille ajalugu ulatub aastasse 1761, kui Inglise kvaliteetdžinni esiisa, Thomas Dakin, alustas džinni destilleerimist. 1860 rentis Dakini perekond oma džinnitehase Gilbert ja John Greenallile, kes ostsid selle kümne aasta pärast välja ja andsid tehasele nimeks G&J Greenall, mis on püsinud tänaseni.
Aastast 2011 kuulub G&J Greenall rahvusvahelisse Quintessential Brands jookide gruppi, mis on Ühendkuningriigis suuruselt teine alkoholitarnija ning No1 džinni, viina ja Irish cream toodete tootja. Ettevõte toodab 40% Ühendkuningriigis tarbitavast džinnist. Lisaks Inglismaale, on grupil kvaliteetjookide tootmisrajatised ka Iirimaal – The Dublin Liberties Distillery (Iiri viski tootmine) ja First Ireland Spirits Manufacturer Ltd. (Irish Cream tootmine) ning Prantsusmaal L&L Spirits (puuviljalikööride, brändide ja konjakite tootmine).

Tootja veebileht: https://quintessentialbrands.com/