Thomas Dakin Gin 70cl

Tootefoto on illustreeriv Thomas Dakin Gin 70cl
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

45,67 

Liitrihind: 65,24 /L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 45,67 

Thomas Dakin Gin 70cl

Suurbritannia

G&J Distillers Ltd

70cl

5010296002065

42.0% vol

Gin

Iseloomustus

Noore džinniinnovaatori, Thomas Dakini auks nimetatud džinn. Thomas Dakin oli Inglise džinni esiisa ning kvaliteetse inglise džinni teerajaja. Tänane džinnimeister, Joanne Moore otsustas algupärast retsepti ja kadakakesksust elavdada ebahariliku ja järsu mädarõikaga ehk „red cole´iga” (nagu seda 1700. aastatel kutsuti), andes sedasi džinnile eristuva signatuurmaitse. Kõrvalmaitsena tulevad esile tsitruse, koriandri, magusa apelsini ja lagritsa noodid. Toodetakse ainult väikeste partiidena ja käsitööna. Pudeldatakse eritellimusel valmistatud kandilistesse pudelitesse, mis on inspireeritud 18. sajandi pudelikujundusest – tugevalt reljeefne klaas, selleaegne traditsiooniline tekst ja värvid.


Tarbimissoovitus

Soovitame rohke jää ja/või toonikuga, garneeringuks koriandrit ning apelsinikoort.
Red Snapper kokteilisoovitus: 4cl Thomas Dakin/ Don Simon tomatimahl/ sool/ pipar/ Tabasco/ Worcester kaste/ värske sidrunimahl. Sega ja serveeri varsselleri ja sidruniga.

Rohkem retsepte: www.thomasdakin.com/concoctions/


Lisainfo

G&J Distillers näol on tegu Inglise vanima džinnitehasega, mille ajalugu ulatub aastasse 1761, mil Thomas Dakin alustas oma esimeste džinnide destilleerimist. 1860 rentis Dakini perekond oma džinnitehase Gilbert ja John Greenallile, kes kümne aasta pärast otsid selle ja andsid nimeks G&J Greenall. See nimi on püsinud tehasel tänaseni. Aastast 2011 kuulub G&J Greenall rahvusvahelisse Quintessential Brands jookide gruppi, mis on Ühendkuningriigis suuruselt teine alkoholitarnija ning No1 džinni, viina ja Irish cream toodete tootja. Ettevõte toodab 40% Ühendkuningriigis tarbitavast džinnist. Lisaks Inglismaale, on grupil kvaliteetjookide tootmisrajatised ka Iirimaal – The Dublin Liberties Distillery (Iiri viski tootmine) ja First Ireland Spirits Manufacturer Ltd. (Irish Cream tootmine) ning Prantsusmaal L&L Spirits (puuviljalikööride, brändide ja konjakite tootmine).

Tootja veebileht: https://quintessentialbrands.com/


Auhinnad

The Gin Masters - 2018 Gold in Super Premium category & Master in London Dry Cateogory; World Gin Awards - best trade design 2016; Travel Retail Masters - 2019 Gold; International Spirtis Challenge - 2019 Gold