El Coto Coto Mayor Crianza 75cl

Tootefoto on illustreeriv El Coto Coto Mayor Crianza 75cl
Küsi aastakäiku

El Coto Coto Mayor Crianza 75cl

17,62 

Liitrihind: 23,49 /L

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Hispaania

Rioja

El Coto De Rioja S.A.

Kuiv

Kergelt täidlane

Punane

13.5% vol

16 - 18 °C

75cl

6

Kaitstud päritolunimetusega vein

8410537300528

Iseloomustus

Kirsipunase värvusega veini aroom on äärmiselt marjane, milles kerkivad esile kirsi ja ploomi nüansid. Punased puuviljad on heas kooskõlas tammevaadist tulenevate nootidega nagu mocca kohvi, šokolaad ja vanill. Vaadis laagerdumine annab veinile hea kehandi, ümaruse, keskmise happesuse ning pehme järelmaitse. Keskmise täidlusega, pehme, põnev ja kaunilt viimistletud vein esindab modernset Riojat võrreldes teiste El Coto veinidega. Vein on küpsenud aasta Ameerika tammevaadis. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib suurepäraselt iseseisvalt nautimiseks või lamba- ja sealiha, grillitud roogade aga ka linnuliha, eelroogade ning juustude kõrvale.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Sealiha
Ulukiliha

Lisainfo

El Coto de Rioja veinikelder esindab klassikalise Rioja veinistiili moodsamat suunda. Veinikelder on rajatud aastal 1970 ning tänaseks laiuvad El Coto viinamarjapõllud Rioja kõikides kvaliteedipiirkondades – D.O.Ca. Rioja Alavesa, Rioja Alta ja Rioja Baja. Kuigi domineerivaks viinamarjasordiks on Rioja’s Tempranillo, lisatakse veinile ka Graciano, Garnacha ja Mazuelo (Carinena) marju. Rioja pinnas on üsna mitmekesine, raua- ja lubjakivirikas savi vaheldub erinevate settekivimite ja erosiooni tulemusena tekkinud kihtidega. Kliima on valdavalt mandriline, väheste sademete ja rikkaliku päikesepaistega.

Tootja veebileht: http://www.elcoto.com