Stony Ocean Sauvignon Blanc 75cl

Tootefoto on illustreeriv
Stony Ocean Sauvignon Blanc 75cl
Vivino_4+_ümar_118x118px
Küsi aastakäiku

Auhinnad

ESA Aasta vein 2023 - Pronksmedal - 2021 aastakäik

Stony Ocean Sauvignon Blanc 75cl

8,99 

Liitrihind: 11,99 /L

Hind on kuvatud Sulle juba -40% soodushinnaga

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Uus-Meremaa

East Coast

Off-Piste Wines

Kuiv

Kerge

Valge

13.0% vol

8 °C

75cl

6

Vein

4740158007464

Iseloomustus

Stony Ocean Sauvignon Blanc on kahvatu õlekõrrekollase värvusega, värske ja hea happesusega valge vein. Isuäratavas aroomis ja maitses domineerivad küpsed karusmarjad, värskust ja kargust lisavad tsitruselised.
Vein tuleb Uus-Meremaa idarannikult, kus saare keskosas paiknevad kõrged mäed kaitsevad viinamarjaistandusi tugevate läänetuulte eest ja piirkond on päikesele avatud ning piisavalt kuiv. Kliima on valdavalt mereline ja ümbritsevast merest tulenevalt on suved jahedad ja talved pehmed. Merelisest kliimast tulenevalt varieeruvad temperatuurid igal aastaajal ja viinamarjaistandused kogevad sageli külmasid öötemperatuure isegi kuumadel suvekuudel. Külmadest öötemperatuuridest tingituna on Uus-Meremaa viinamarjad peaaegu alati kõrge happesisaldusega.Uus-Meremaa puhul on tegu kauge saareriigiga Vaikses ookeanis, mis jääb 36° ja 45° laiuskraadi vahele, millest tulenevalt on tegu kõige lõunapoolsema veini tootva riigiga. 1970-ndatest aastatest on Uus-Meremaa tõusnud maailmas tuntud ja tunnustatud veiniriigiks, kust tulevad paljude tunnustatud veinikriitikute sõnul maailma parimad veinid Sauvignon Blanc’ist. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Täiuslik grillitud kana või mis tahes kala või mereandidega. Sobib hästi ka aperitiivina.

Kala
Mereannid
Salatid, taimetoidud
Suupisted
Värsked juustud

Lisainfo

Off-Piste Wines on tänapäevane ja dünaamiline Briti omanduses olev veinimaja, mis toodab veine kogu maailmas (sealhulgas Austraalias, Uus-Meremaal, Itaalias, Hispaanias). Nende eesmärk on pakkuda parimat hinna ja kvaliteedi suhet, mida eri maailma piirkonnad pakuvad. Off-Piste Wines ei oma ise veinimõisaid, vaid toodab veini koostöös usaldusväärsete lepinguliste veinimajade ja nende veinimeistrite meeskonnaga, mida juhib Master of Wine (MV) Clem Yates.