86.40

Kategooria:

Kirjeldus

Tooteliik: Kaitstud päritolunimetusega vahuvein

Päritolu:

Nicolas Feuillatte elu on olnud suur seiklus. New Yorgist Tuneesiasse, sealt edasi Austraalia kaudu Champagnesse. Ta alustas oma karjääri lahustuva kohvi arendajana ja töötas hiljem diplomaadina Aafrikas. Teda nähti New Yorgi luksuslikku elu nautimas koos Sophie Loreniga ja golfi mängimas koos Kennedyte ja Aristoteles Onassisega.

Neljakümneselt tüdines Nicolas Feuillatte rikkalikust luksusest ja müüs oma kauni korteri New Yorgis Valentinole, kolides ise fotograafiast inspireerituna Austraaliasse. Saatuslik telefonikõne muutis aga ta elu lõplikult- ta oli pärinud 12ha maad Champagne aladel.

Esmalt tootis Nicolas šampanjat vaid oma headele sõradele. 1976 aastal lõi ta aga juba ettevõtte Champagne Nicolas Feuillatte. “Champagne is for fun!”, ütles ta 1986 aastal kui ettevõte liitus Centre Vinicole de la Champagne´ga. Selle koostöö tulemusena tagas Nicolas Feuillatte endale laia viinamarjaressursi vaid parimatest marjadest.

Tootja: Champagne Nicolas Feuillate

Iseloomustus:

Viinamarjad: Pinot Noir 40%, Pinot Meunier 40%, Chardonnay 20%

Nicolas Feuillatte Brut Réserve on küpsenud 15 kuud.

Värv: Kirgas helekuldne

Aroom: Aroomis on tunda värsket õuna, küpset pirni, pähklit ja röstisust.

Maitse: Maitse on puuviljane, pehme ja kreemine. Esile kerkivad õun, greip, virsik ja mõnus mineraalsus. Järelmaitse on pikk stiilne ja elav.

Serveerimine: Temperatuuril 8C

Alkoholisisaldus: 12%

Toote andmed: 150cl