Kastipakkumine – Don Simon 100% ananassimahl 100cl tetra *12

Tootefoto on illustreeriv
Kastipakkumine – Don Simon 100% ananassimahl 100cl tetra *12

Kastipakkumine – Don Simon 100% ananassimahl 100cl tetra *12

32,28 

Liitrihind: 2,69 /L

Hind on kuvatud Sulle juba -33% soodushinnaga

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Ainult e-poes

Hispaania

J. Garcia Carrion S.A.

1200cl

12

Iseloomustus

Don Simon 100% ananassimahl on pressitud värsketest ananassidest. Ei ole valmistatud kontsentraadist ega lisatud suhkurt.

Koostisosad: 100% ananssimahl. Toitumisalane teave 100 ml kohta: energiasisaldus 196 kJ /46 Kcal, rasvad 0,0g, süsivesikud 11g, millest suhkrud 11g, valgud 0,4g, sool 0,01g.

  • Hind kehtib e-poest ette tellides.

Tarbimissoovitus

Enne avamist loksutada, avatult hoida jahedas ja tarvitada 5 päeva jooksul.


Lisainfo

Don Simon kaubamärk loodi 1982 aastal Hispaanias perefirmale kuuluva J. Garcia Carrion S.A poolt. Tänaseks on Don Simon enimmüüv mahla kaubamärk Hispaanias ning tuntud ka terves maailmas.
Perekonnale kuulub Huelva linna lähedal 1500 hektarit põllumaad, kus kasvatatakse apelsine orgaanilisel meetodil. Lisaks ostetakse puuvilju ka kohalikelt farmeritelt, toetades sellega kohalikku majandust.
Don Simoni tehases pööratakse suurt tähelepanu keskkonna säästmisele. Pressitud apelsinide koortest valmistatakse loomasööda graanuleid ja eeterlikke õlisid, mida kasutatakse parfümeerias.
Viljapuude kastmisel kasutatakse niisutamise meetodit, mis tagab puude kastmiseks vajaliku koguse vett, et ei tekiks vee ületarbimist. Samuti on neil oma veereservuaar, et oleks võimalik vett taaskasutada.
Don Simon pöörab suurt rõhku planeedi heaolule ja selle säilitamisele. Kõik 100% värsketest puuviljadest pressitud mahlade tetrapakid on valmistatud 100% taaskasutatavast materjalist, mille valmistamisel on kasutatud 72% ulatuses taimset päritolu. Samuti on pakid valmistatud süsnikuneutraalselt.
Don Simon toetab tervislikku eluviisi ja aktiivset liikumist!

Tootja veebileht: https://familiagarciacarrion.com/en/