Ronnefeldt taimetee Jasmine 25×1.5g

Tootefoto on illustreeriv
Ronnefeldt taimetee Jasmine 25×1.5g

Ronnefeldt taimetee Jasmine 25×1.5g

5,49 

Hind on kuvatud Sulle juba -28% soodushinnaga

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Saksamaa

J.T. Ronnefeldt KG

6

,

4006465160200

Iseloomustus

Jasmiini taime kasvatatakse kõrgel mägedes, Hiina Fuijani provintsis ning seal toodetud jasmiiniteed on parima mainega maailmas. Jasmiini tee on Hiina kuulsaim lõhnastatud tee. Nii nagu jasmiini tee puhul tavaliselt ikka, on ka Ronnefeldt jasmiinitee põhjaks roheline tee, mis on lõhnastatud jasmiiniõite aroomiga. Tee maitse on peenelt magus ning tugevalt ja äratuntavalt lõhnav.

Koostis: roheline tee, lõhna- ja maitseained.


Tarbimissoovitus

Valage taimetee üle keema lastud ja kuni umbes temperatuurini 80 °C jahtunud veega ning laske vähemalt 2 minutit tõmmata.


Lisainfo

Ronnefeldt Tea Company asutas 1823. aastal Saksamaal Frankfurdis Johann Tobias Ronnefeldt. Ettevõtte teeasjatundjad on keskendunud kõigi peamiste teekasvatuspiirkondade, sh Hiina, India, Sri Lanka, Jaapani, Taiwani, Aafrika ja Kolumbia parima kvaliteediga teede ekspordile ning teesegude valmistamisele. Parima kvaliteedi tagamiseks toodetakse Ronnefeldti teesid ainult traditsioonilistel meetoditel, mis tähendab, et suurem osa tööst tehakse ära käsitsi. Tänu üksnes parimate ja muutumatu kvaliteediga teede pakkumisele on Ronnefeldtist saanud teemaailma tipptegija. Igal teel on oma aroom ja maitseomadused. Tee on nagu vein – kliima, pinnas, kasvukõrgus, saagikoristusaeg ja tootmisviis mõjutavad suuresti iga tee kvaliteeti ja maitset.

Tootja veebileht: https://www.ronnefeldt.com/teehaus/en/