Chapoutier Marius Rose 75cl

Tootefoto on illustreeriv Chapoutier Marius Rose 75cl
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

9,54 

Liitrihind: 12,72 /L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 9,54 

Chapoutier Marius Rose 75cl

Prantsusmaa

Languedoc-Roussillon

Maison M.Chapoutier

75cl

3391180014190

13.0%

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Roosa

Kuiv

,

10 - 12 °C

Iseloomustus

Iseloomuga roosa vein – külluslikult marjane, parajalt “kehakas” tulenevalt maitseküllaste viinamarjade kesta tanniinidest, tasakaaluks värskendav happesus. Punaste ja tumdate metsamarjade taustaks on aroomis suvine lillekimp.


Tarbimissoovitus

Kerged salatid, kala- ja mereandide selge supp bouillabaisse, erinevad barbecue lihad, Vahemere köök, kitsejuust. Hästi toidusõbralik vein.


Lisainfo

Aastast 1808, enam kui 200 aastat Rhone´ oru nõlvadel, ning täna ka Roussillon piirkonnas Prantsusmaal, Austraalias ja Portugalis, on Chapoutier perekond valmistanud veinimaailma tipp-saavutusi. Kõiki neile kuuluvaid veiniaedasid kultiveeritakse kas orgaaniliselt või biodünaamiliselt, et säilitada looduslik tasakaal ning väärtustada ja tuua veinides parimal viisil esile iga piirkonna unikaalne eripära – terroir – kombinatsioon pinnasest, kliimast, viinamarjast ja inimlikust faktorist.
Perekonna moto „Fac et Spera“ – tegutse ja looda – ilmestab nende veinivalmistamise filosoofiat kõige paremal viisil, kus veinimeistri roll on usaldada loodust, vaadelda, olla avatud ja „raamideta“ veini kujunemise juures. Seda kõige alumisest ja lihtsamast veiniklassist kuni kvaliteedipüramiidi tippudeni. Selles nende edulugu peitubki.
M.Chapoutier on maineka ajakirja Drinks International poolt valitud aastatel 2016, 2018 ja 2019 maailma juhtivaks Prantsuse veinibrändiks konkursil „The World´s Most Admired Wine Brands“.

Tootja veebileht: https://www.chapoutier.com/en/