Silk & Spice White Blend 75cl

Tootefoto on illustreeriv
Silk & Spice White Blend 75cl
Stampa
Küsi aastakäiku

Silk & Spice White Blend 75cl

9,49 

Liitrihind: 12,65 /L

Hind on kuvatud Sulle juba -25% soodushinnaga

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Portugal

Sogrape Vinhos S.A.

, ,

Poolkuiv

Kergelt täidlane

Valge

12.5% vol

8 - 10 °C

75cl

6

Vein

5601012008562

Iseloomustus

Silk & Spice White Blend on tsitriinkollase, kergelt kuldse varjundiga valge vein. Aroomis ja maitses tulevad esile küpse virsiku, meloni ja valgete lillede noodid, mis on tasakaalustatud tammevaadis laagerdumisest tuleneva vaniljehõnguga. Pika, tasakaalustatud ja meeldiva järelmaitsega. Vein on osaliselt laagerdunud nii Ameerika kui Prantsuse tammevaatides.
Silk & Spice White on gluteenivaba, sobilik veganitele ja taimetoitlastele.
Sisaldab sulfiteid.

Pudeli etiketil on kujutatud 15. sajandi Bengali lahte, suurima strateegilise tähtsusega lahte maailmas nn Aasia väravat, mis eraldab Lõuna- ja Kagu-Aasiat. Samuti on nähtav üks Portugali territooriumi vappidest, mis oli kasutusel aastast 1248. Kahe karavelliga soovitakse rõhutada ja tunnustada maadeavastaja Vasco da Gama ning teiste meremeeste ajaloolist seost Silk & Spice veiniga. On ju vein oma nime saanud just nimelt 16. sajandi kaubandustee “Silk, Spice & Incense Route” järgi Euroopa ja Aasia vahel.


Tarbimissoovitus

Ideaalne kooslus grillitud liha, pasta, sushi, kala ja juustuga.

Vürtsikas
Aperitiiv
Värsked juustud

Lisainfo

Sogrape ajalugu ulatub 1942. aastasse, asutajaks ja loojaks Fernando van Zeller Guedes. Tänapäeval juhib ettevõtet kolmas põlvkond, omades umbes 1200 hektari suurusel maalapil viinamarjaistandusi Portugali peamistes viinamarjakasvatus piirkondades ning samuti ka Argentiinas, Tšiilis ja Uus-Meremaal. Prestiizikas ja uuenduslik pereettevõte on keskendunud kvaliteetsete Portugali veinibrändide valmistamisele ja arendamisele kogu maailmas. Sogrape on „Wine in Moderation” aktiivne liige ja vastab maailma kõrgeimate kvaliteedi- ja toiduohutuse standarditele.

Tootja veebileht: http://www.sograpevinhos.eu