Silk & Spice Red Blend 300cl BIB

Tootefoto on illustreeriv
Silk & Spice Red Blend 300cl BIB
Küsi aastakäiku

Auhinnad

ESA Aasta Vein 2022 - Pronksmedal - 2020 aastakäik

TOP 100 Best Buy 2022 and 90+ points 6 years in a row by Wine Enthusiast

Silk & Spice Red Blend 300cl BIB

29,90 

Liitrihind: 9,97 /L

Hind on kuvatud Sulle juba -24% soodushinnaga

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Portugal

Sogrape Vinhos S.A.

Poolkuiv

Täidlane

Punane

13.5% vol

16 - 18 °C

300cl

6

Vein

5601012007213

Iseloomustus

Silk & Spice Red Blend on rubiinpunase värvusega, tunda kuivatatud punaseid ja musti marju, samuti vihjeid vanillile ja mochale. Kerge vürtsikus tuleneb mustast ja roosast piprast. Vaatamata puuviljasele ja värskele profiilile, on vein täidlane, kus happesus ja tanniinid on suurepärases tasakaalus, pika järelmaitsega. Laagerdunud 6 kuud Ameerika tammevaadis.
Etiketil on kujutatud 15. sajandi Bengali lahte nn Aasia väravat, mis eraldab Lõuna- ja Kagu-Aasiat. Samuti on nähtav üks Portugali territooriumi vappidest aastast 1248. Kahe karavelliga soovitakse aga rõhutada ja tunnustada maadeavastaja Vasco da Gama ning teiste meremeeste ajaloolist seost Silk & Spice veiniga. On ju vein oma nime saanud 16. sajandi kaubandustee “Silk, Spice & Incense Route” järgi Euroopa ja Aasia vahel, kus kaubeldi erinevate vürtsidega. Paljusid neid maitseid ja aroome saab tunda ka selles veinis.
Silk & Spice Red on gluteenivaba. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib väga hästi enamus lihatoitudega, eriti grillitud-röstitud veiseliha ja ribidega. Samuti ideaalne kõvemate juustude kõrvale.

Grill
Ulukiliha

Lisainfo

Sogrape ajalugu ulatub 1942. aastasse, asutajaks ja loojaks Fernando van Zeller Guedes. Tänapäeval juhib ettevõtet kolmas põlvkond, omades umbes 1200 hektari suurusel maalapil viinamarjaistandusi Portugali peamistes viinamarjakasvatus piirkondades ning samuti ka Argentiinas, Tšiilis ja Uus-Meremaal. Prestiizikas ja uuenduslik pereettevõte on keskendunud kvaliteetsete Portugali veinibrändide valmistamisele ja arendamisele kogu maailmas. Sogrape on „Wine in Moderation” aktiivne liige ja vastab maailma kõrgeimate kvaliteedi- ja toiduohutuse standarditele.

Tootja veebileht: http://www.sograpevinhos.eu