Opihr Oriental Spiced Gin 70cl

Tootefoto on illustreeriv Opihr Oriental Spiced Gin 70cl
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

30,00 

Liitrihind: 42,86 /L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 30,00 

Opihr Oriental Spiced Gin 70cl

Suurbritannia

G&J Distillers Ltd

70cl

5010296001020

42.5%

Gin

Iseloomustus

Opihr Oriental Spiced Gin´i on nime saanud kuningas Saalomoni aegse – legendaarse Ancient Spice Route´i ehk iidse vürtsi kaubatee ääres asuva samanimelise kaubanduspiirkonna järgi. Dzinn sisaldab sellelt kaubateelt pärit ja käsitsi korjatud väga eksootilisi maitsetaimi – nt: vürtsikad kubeebapipra marjad Indoneesiast, kardemon ja Tellicherry must terapipar Indiast ja koriander Marokost.
Valmistatud 11-komponendist. Olemuselt rikkaliku ja tugeva lõhnaga džinn, milles tunda tsitruse teravaid noote. Vürtsköömen ja kardemon loovad põhiaroomis sooja ning maalähedase koosluse, mida tasakaalustab greibikoore aroom. Pehme kamper, veidike magusust ja Idamaa vürtsid loovad maitse, mis jääb püsima, kuid ei intensiivistu.


Tarbimissoovitus

Soovitame rohke jää ja ginger ale´ga. Rohkem koktiliretsepte: www.opihr.com/cocktails/


Lisainfo

G&J Distillers näol on tegu Inglise vanima dzinnitehasega, mille ajalugu ulatub aastasse 1761, kui Inglise kvaliteetdžinni esiisa, Thomas Dakin, alustas džinni destilleerimist. 1860 rentis Dakini perekond oma džinnitehase Gilbert ja John Greenallile, kes ostsid selle kümne aasta pärast välja ja andsid tehasele nimeks G&J Greenall, mis on püsinud tänaseni.
Aastast 2011 kuulub G&J Greenall rahvusvahelisse Quintessential Brands jookide gruppi, mis on Ühendkuningriigis suuruselt teine alkoholitarnija ning No1 džinni, viina ja Irish cream toodete tootja. Ettevõte toodab 40% Ühendkuningriigis tarbitavast džinnist. Lisaks Inglismaale, on grupil kvaliteetjookide tootmisrajatised ka Iirimaal – The Dublin Liberties Distillery (Iiri viski tootmine) ja First Ireland Spirits Manufacturer Ltd. (Irish Cream tootmine) ning Prantsusmaal L&L Spirits (puuviljalikööride, brändide ja konjakite tootmine).

Tootja veebileht: https://quintessentialbrands.com/


Auhinnad

The Fifty Best Gins - 2014 Gold and 2015 Gold; San Francisco World Spirits Competition - 2015 Gold; The Gin Masters 2017 Silver and 2018 Gold; London Spirits Competition -2018 Gold;