10.90

Kirjeldus

Tooteliik: Kaitstud päritolunimetusega liköörvein

Iseloomustus: Offley Porto White valmib traditsioonilisel Porto veinimeetodil veinimeister Luid Sottomayor käe all. Käsitsi korjatud viinamarjadelt eemaldatakse varred, pressitakse ja saadud mahl pannakse koos kestadega käärima. Õigel hetkel lisatakse kangestatud alkohol, mille tulemusena valmib kangendatud vein. Selle õige hetke valib veinimeister jälgides rangelt käärimise temperatuuri ja tihedust, sõltuvalt viinamarjasordist, valmimisastmest ja lõplikust nõutud magususest. Esialgu jäävad veinid Dourosse järgmise kevadeni, seejärel viiakse need V.N.Gaiasse ja pannakse laagerduma Offley sajanditevanustesse tammevaatidesse vastavalt traditsioonilisele Porto veinide laagerdumissüsteemile. Aastate jooksul degusteerib veine hoolikalt veinivalmistusmeeskond, kes teeb ka kõik vajalikud parandused ja valmistab ette lõpliku segu, et säilitada Offley Porto White’i stiil ja iseloom. Valitud veinid on tavaliselt 2-5 aastased. Lõplik segu filtreeritakse ja pudeldatakse.
Õlgkollase tooniga. Intensiivses aroomis domineerivad lille-, aprikoosi- ja virsiku, marmelaadi, pähkli ja kuivatatud puuviljade noodid. Seda võimendab veel tammevaadis laagerdumine, suurendades veini rikkalikkust ja kompleksust. Maitses on tunda happesuse ja magususe vahelist tasakaalu, veetleva ja elegantne järelmaitsega. Täis värskust ja noorust ning loodud paljudele nautimiseks! Gluteenivaba

Tarbimissoovitus: Soovitame serveerida jahutatult soolatud mandlite, eelroogade ja erinevate suupistetega. Maitseelamuse annab ka serveerimine koos värskete magustoitudega (nt vanilli jäätis troopiliste puuviljadega) või näiteks “Offley toonik“ kokteili valmistamine.

Alkoholisisaldus: 19%