Meukow Cognac XO 70cl giftbox

Tootefoto on illustreeriv
Meukow Cognac XO 70cl giftbox

Auhinnad

Winevents Hong Kong in 2014 - Silver Medal

The Spirit Business in London 2013 - Gold Medal at the Cognac Masters

Meukow Cognac XO 70cl giftbox

84,99 

Liitrihind: 121,41 /L

Hind on kuvatud Sulle juba -32% soodushinnaga

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Prantsusmaa

Cognac

A.C.Meukow & Co

40.0% vol

70cl

6

Cognac

3257150100822

Iseloomustus

Kuldse pantri kujutis pudelil väljendab Meukow XO konjaki täiuslikku harmooniat, mis on kahekordse destilleerimise, pika tammevaadis laagerdumisprotsessi ja Cognaci regiooni määratletud aladelt saadud eksklusiivsete eaux-de-vie (Grande Champagne, Petite Champagne ja Fins&Bons Bois) segude vili. Konjaki värvus meenutab lõkendava mahagoni tooni. Täiuslikult selge ja väga atraktiivse tekstuuri ning puuviljase aroomiga (suhkrustatud apelsin, kuivatatud ploom) kvaliteetkonjaki põhimaitse on küllaltki intensiivne, kerge mandli ja pähkli nüansiga. Jõulises järelmaitses tunda vihjeid nahale ja šokolaadile.
Pudelil olev panter on käsitsi maalitud ning kõikide pudelite alt võib leida kunstniku allkirjana tema initsiaalid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne nautimiseks puhtalt serveerituna tulbikujulisest konjakiklaasist.


Lisainfo

Juba 1850-ndatel võtsid kaks venda, Auguste-Christophe ja Gustave Meukow, ette kaubareise Venemaalt Prantsusmaale, Cognaci linna, et varustada Vene tsaariõukonda parima konjakiga. Vennad sattusid Cognaci linnast ja piirkonnast aga nii suurde vaimustusse, et ei naasnud enam kunagi kodumaale. 1862. aastal asutasid vennad Meukowid ettevõtte A.C.Meukow & CO, pannes sellega aluse Meukowi konjakite tuntusele kogu maailmas.
Meukow kuulub üksikute suurimate konjakimajade hulka, mis funktsioneerib juba aastakümneid eduka pereettevõttena. Eriline edu on Meukowi konjakimaja saatnud alates 1990-ndatest, kui konjakit hakati villima eksklusiivsesse pantri kujutisega pudelisse. Sellest ajast alates on panter Meukowi sümboliks, rõhutades Meukowi konjaki unikaalset identiteeti, milleks on jõud, nõtkus ja elegants. Erikujuga pantripudelid on pärjatud ka kahe Pack d’Ori disainiauhinnaga – 2003. ja 2005. aastal. Tänapäeval müüakse Meukowi konjakeid rohkem kui 80 erinevas riigis. Juba aastaid on Meukow üks tuntumaid konjaki kaubamärke ka Eesti turul!

Tootja veebileht: https://www.meukowcognac.com