Kastipakkumine – Meukow Wildberry Liqueur 50cl *6

Tootefoto on illustreeriv
Kastipakkumine – Meukow Wildberry Liqueur 50cl *6

Kastipakkumine – Meukow Wildberry Liqueur 50cl *6

119,94 

Liitrihind: 39,98 /L

Hind on kuvatud Sulle juba -33% soodushinnaga

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Ainult e-poes

Prantsusmaa

A.C.Meukow & Co

30.0% vol

300cl

6

,

Liköör

Iseloomustus

Meukow Wildberry on konjaki baasil valminud metsmarjaliköör, kus konjak, vaarikas, põldmari ja leedriõied loovad väga põneva koosluse. Ühtlasi teeb Meukow Wildberry oma maitseprofiiliga murrangulise pöörde kõikide seniste klassikaliste konjakilikööride valikus.

  • Hind kehtib e-poest ette tellides.

Tarbimissoovitus

Liköör sobib digestiiviks ja niisama nautimiseks kõikidele marjalikööri sõpradele kui ka ideaalselt erinevate seltzerite ja puuviljakokteilide austajatele.

Üks maitsev kokteilisoovitus baarmanilt Taavi Tenso:

Wildberry Spritz:
4cl Meukow Wildberry Liqueur
8cl Calvet Cremant de Bordeaux Brut 75cl või Dulong cremant
8cl mullivesi

Valmistamine: täida klaas jääga, sega komponendid
Klaas: Wildberry Balloon
Kaunistamine: sisse 3 marja / klaasi äärele tikuga vaarikas-põldmari-vaarikas

Rohkem kokteiliretsepte vaata siit: suvekokteilid


Lisainfo

Juba 1850-ndatel võtsid kaks venda, Auguste-Christophe ja Gustave Meukow, ette kaubareise Venemaalt Prantsusmaale, Cognaci linna, et varustada Vene tsaariõukonda parima konjakiga. Vennad sattusid Cognaci linnast ja piirkonnast aga nii suurde vaimustusse, et ei naasnud enam kunagi kodumaale. 1862. aastal asutasid vennad Meukowid ettevõtte A.C.Meukow & CO, pannes sellega aluse Meukowi konjakite tuntusele kogu maailmas.
Meukow kuulub üksikute suurimate konjakimajade hulka, mis funktsioneerib juba aastakümneid eduka pereettevõttena. Eriline edu on Meukowi konjakimaja saatnud alates 1990-ndatest, kui konjakit hakati villima eksklusiivsesse pantri kujutisega pudelisse. Sellest ajast alates on panter Meukowi sümboliks, rõhutades Meukowi konjaki unikaalset identiteeti, milleks on jõud, nõtkus ja elegants. Erikujuga pantripudelid on pärjatud ka kahe Pack d’Ori disainiauhinnaga – 2003. ja 2005. aastal. Tänapäeval müüakse Meukowi konjakeid rohkem kui 80 erinevas riigis. Juba aastaid on Meukow üks tuntumaid konjaki kaubamärke ka Eesti turul!

Tootja veebileht: https://www.meukowcognac.com