The Dubliner Irish Whiskey Honeycomb Liqueur 70cl

Tootefoto on illustreeriv The Dubliner Irish Whiskey Honeycomb Liqueur 70cl
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

25,48 

Liitrihind: 36,40 /L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 25,48 

The Dubliner Irish Whiskey Honeycomb Liqueur 70cl

Iirimaa

The Dublin Liberties Distillery

70cl

5390424120428

30.0% vol

Liköör

Iseloomustus

The Dubliner Whiskey & Honeycomb on 30%-line liköör, mis on valmistatud Dubliner Irish Whiskey põhjal, kus kõik viski parimad omadused on võimendatud meekärje ja karamelliga, andes sellega joogile sametise magususe. Maitset tasakaalustavad kerged vanilli ja vürtsi nüansid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne digestiiviks, nii jääga kui ilma. Sobib ka erinevate kokteilide komponendiks.


Lisainfo

G&J Distillers näol on tegu Inglise vanima dzinnitehasega, mille ajalugu ulatub aastasse 1761, kui Inglise kvaliteetdžinni esiisa, Thomas Dakin, alustas džinni destilleerimist. 1860 rentis Dakini perekond oma džinnitehase Gilbert ja John Greenallile, kes ostsid selle kümne aasta pärast välja ja andsid tehasele nimeks G&J Greenall, mis on püsinud tänaseni.
Aastast 2011 kuulub G&J Greenall rahvusvahelisse Quintessential Brands jookide gruppi, mis on Ühendkuningriigis suuruselt teine alkoholitarnija ning No1 džinni, viina ja Irish cream toodete tootja. Ettevõte toodab 40% Ühendkuningriigis tarbitavast džinnist. Lisaks Inglismaale, on grupil kvaliteetjookide tootmisrajatised ka Iirimaal – The Dublin Liberties Distillery (Iiri viski tootmine) ja First Ireland Spirits Manufacturer Ltd. (Irish Cream tootmine) ning Prantsusmaal L&L Spirits (puuviljalikööride, brändide ja konjakite tootmine).

Tootja veebileht: https://quintessentialbrands.com/


Auhinnad

Irish Whiskey Awards 2018 - Winner of Best Irish Liqueur; Travel Retail Masters - 2019 Gold; London Spirits Competition 2018 Silver; USA Spirits Ratings - 2018 Silver; Ultimate Spirits Challenge 2018 - Score 85