Tule veinidegustatsioonile

15.09 / 22.09/ 6.10 / 20.10

Veinikoolituste sari

  • Tule üksi või koos sõprade/töökaaslastega
  • Saa teada põnevaid fakte veini- ja vahuveinimaailmast
  • Veeda lõbus õhtupoolik hea seltskonna ning joogiga
  • Garanteerime hea tuju ja uued teadmised!

Võta aeg maha ja veeda üks mõnus õhtupoolik Finewine ateljees!
Meil on hea meel, et saame taas teiega jagada veinitarkust ning veeta mõnusalt aega. Veinikoolitus on hea võimalus tutvuda veinimaailmaga ja proovida erinevaid veine kõrvuti saamaks aru erinevate viinamarjade ja piirkondade omanäolisusest. Tule veinidegustatsioonile!

Sel sügisel korraldame 4 veinidegustatsiooni:

Tule koolitusele üksi, kaaslasega või väikese seltskonnaga.

Igale koolitusele on kohti kokku 16`le kiiremale registreerujale! Koolituste algusaeg on kell 18:00. Üritus toimub Finewine ateljees aadressil Lõõtsa 5, Ülemiste City.

Finewine veinidegustatsioone ja -koolitusi viib läbi sommeljee Kalev Vapper, kes on veinidega tegelenud pea 30 aastat. Veinidegustatsioonid ja -koolitusedTa on olnud Eesti Veiniklubi president ja kuulub senini Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni. Kalev Vapper on külastanud kõiki olulisi veinimaid ja paljusid veinitootjaid. Ta on veinidest palju kirjutanud erinevatesse ajakirjadesse ja teinud 62 pooletunnist veiniteemalist telesaadet “Vein ja Seltskond”. Aastate vältel on Kalev viinud läbi lugematuid veinikoolitusi ja -degustatsioone. Korduvalt on ta ka osalenud erinevate veinikonkursside züriis, aidates valida parimaid veine.

Meil on hea meel, et Kalev Vapperiga koostöös saame ka teile veinitarkust edastada ja aidata teil veinimaailma paremini tundma õppida. Finewine veini- ja vahuveiniportfell on rikkalik ning tänu sellele saame teile toredaid veinidegustatsioone pakkuda korduvalt, sest juttu jätkub kauemaks kui üheks koolituseks.

Veinidegustatsioonid

Liitu Finewine uudiskirjaga,

et saada osa parimatest pakkumistest, kampaaniatest ning uudistest!