Portugali saladus

SEGREDO DE PORTUGAL

Segredo de Portugal (tõlkes „Portugali saladus“) kaubamärgi alla kuulub kaks veinisarja: Lago Sagrado ja Café Estoril.

Lago Sagrado (tõlkes „püha järv“) nime alt leiab kaks punast veini. Cafe Estoril veinisarja alla koonduvad erinevad valged ja roosad veinid.

Tooted on saadaval e-poes kampaaniahinnaga kuni 31.12.2023.

Portugali veinimaailm on mitmekesine ja põnev – seal on lai valik suurepäraseid veine igale maitsele.
Lago Sagrado veinid on pärit “Lisboa” (inglise keeles “Lisbon”) piirkonnast. Iga piirkond ja veinisort kannab endaga kaasas unikaalseid omadusi ja maitseprofiile – alates kergematest ja värskematest kuni täidlase ja keeruka maitseprofiilini välja. Portugali veinikultuur on rikas traditsioonide ja ajaloo poolest. Põlvest põlve on antud edasi viinamarjakasvatuse ja veinide valmistamise pärandit, andes veinidele äratuntava iseloomu. Üldiselt on Portugali veinid tihti taskukohased võrreldes mõnede teiste Euroopa veinipiirkonna veinidega. Hea hinna ja kvaliteedi suhe muudab Portugali veinid atraktiivseks valikuks.

Cafe Estoril on oma nime saanud Portugalis asuva linna järgi nimega Estoril, mis asub Cascaisi piirkonnas, Portugali Rivieral. Estoril on armastatud rahvusvaheline luksusturistide sihtkoht ning on tuntud oma esmaklassiliste hotellide, randade ja Estorili kasiino poolest. Linn on kuulus ka selle poolest, et see on olnud koduks arvukatele kuninglikele peredele ja kuulsustele. Samuti on linn tuntud paljude märkimisväärsete sündmuste korraldamise poolest, nagu Estoril Open ning Lissaboni ja Estorili filmifestival. Estoril on Portugalis ja isegi kogu Pürenee poolsaarel üks kalleimaid kohti elamiseks. See on koduks suurele välismaisele kogukonnale ja tuntud oma luksuslike restoranide, hotellide ja meelelahutuse poolest. Cascais on hinnatud oma kõrge elukvaliteedi poolest, mistõttu on see üks ihaldusväärsemaid elukohti Portugalis.

Liitu Finewine uudiskirjaga,

et saada osa parimatest pakkumistest, kampaaniatest ning uudistest!