Meist lähemalt

ETTEVÕTTEST

1. jaanuaril 2020 ühinesid Balmerk Estonia OÜ ja Vinare Logistika OÜ, tegutsedes edaspidi laiapõhjalise logistika- ja distributsiooniettevõttena Balmerk Estonia OÜ nime all. Balmerk Estonia OÜ pakub logistika- ja müügiteenuseid paljudele Eesti joogivaldkonna edukatele ettevõtetele, mis hõlmavad toodete käitlemist nii siseturu kui ka eksporditurgude tarbeks. Balmerk Estonia OÜ koosseisu kuuluvad kolm iseseisvat äridivisjoni – Dunker, Dekanter ja media/sites/4to. Balmerk Estonia OÜ missiooniks on pakkuda kvaliteetset distributsiooni- ja müügiteenindust üle Eesti ning kontserni ettevõtetele Lätis ja Leedus.

TURUNDUSTEGEVUS JA MÜÜGITEENINDUS

 


Oma kaubanduspartneritele pakume mitmekülgset turundustoetust laiapõhjalise meediakanalite ja müügiedendusvahendite valiku näol. Lisaks populaarsete rahvusvaheliste kaubamärkide ning meie enda poolt loodud tootebrändide portfellile aitame oma partneritel luua ka eksklusiivseid privaattooteid. Turundustegevuse tasandil jälgivad tootjatelt lõpptarbijani ulatuva väärtusahela toimimist meie pädevad tootejuhid.
Balmerk Estonia müügiosakond katab läbi regionaalsete müügiesindajate kogu Eesti Vabariigi territooriumi. Juhtivatele jaekauplejatele pakume personaalseid lahendusi võtmeklientide müügimeeskonna abil.
Omaette fookuses on HoReCa sfäär, kelle privileegiks on kvalifitseeritud müügispetsialistid ning vaid HoReCa’le mõeldud toodete portfell.

LOGISTIKA

sample-dunker-warehouse

Olgu tegemist väikekaupmehega või hüpermarketiga, Balmerk Estonia pakub paindlikke ja efektiivseid logistilisi lahendusi kõikidele oma klientidele ja koostööpartneritele. Pakume efektiivselt toimivat tarneahela juhtimist alates ostutellimuste juhtimisest ja laovarude käitlemisest kuni kogu siseturgu katva paigutusteenuseni. Tellimuste tõrgeteta täitmiseks kasutame elektrooniliste tellimuste edastamise ja töötlemise kanaleid, olles koostöös olulisemate elektroonilise andmevahetuse operaatoritega Eestis.

 

FINEWINE ATELJEE

Finewine_Annika
Finewine ateljee asub Lõõtsa 5, Ülemiste City’s.

Veinikollektsionääride ning soodsat hinnataset, paindlikku lähenemist ja professionaalset teenindust otsivate klientide vajaduste paremaks rahuldamiseks kaasasime Balmerk Estonia OÜ-ga samasse kontserni pikajaliste oskuste ja traditsioonidega Finewine Ateljee. Meie valikust leiab üle 500 erineva toote. Haruldasemate ja väärikamate veinide erinevaid aastakäike saab valida spetsiaalses väärtveinide hoiustamiseks rajatud ruumis. Samuti pakub Finewine oma ruume mitmesuguste degustatsioonide, veinipresentatsioonide ja ürituste läbiviimiseks. Lisaks valmistame kauneid kinkepakke. Need on suurepäraseks kingituseks sõpradele ja äripartneritele.

Finewine koduleht

Liitu Finewine uudiskirjaga,

et saada osa parimatest pakkumistest, kampaaniatest ning uudistest!