Hinnad, transport

Hinnad, transpordi maksumus
Kõik veebipoes FINEWINE.EE toodud kaupade hinnad sisaldavad kehtivat käibemaksu. Meie veebipoest ostetud kaupadele pakume transporti ainult Eesti Vabariigi territooriumi piires.

Ostudele, mille kogusumma jääb alla 100,00 euro koos käibemaksuga, lisandub kauba maksumusele transpordi hind vastavalt Tarbija tellimuse suurusele ja Tarbija poolt valitud kauba kättesaamise viisile. Transpordihind sisaldab pakendit, pehmendusmaterjale ja Itella poolt vanusetuvastamisteenust. Võimalikud transpordiviisid on järgmised:

 • Kauba kättesaamine Finewine Ateljee kauplusest Tallinnas Lõõtsa 5 (E-R 10:00-18:00) – tasuta
 • SmartPosti pakiautomaadid üle Eesti – sõltuvalt tellimuse suurusest on transporditeenuse maksumus alates 4,90 eurot
 • SmartKulleri transporditeenus Eesti piires – sõltuvalt tellimuse suurusest alates 6,90 eurot tellimuse kohta;
 • Kulleriteenus Tallinna piires – maksumusega alates 11,90 eurot;
 • Kui tellimuse maksumus ületab koos käibemaksuga 100,00 eurot, pakutakse Tarbijale transporditeenus Eesti piires ilma täiendava tasuta tingimusel, et sihtkohta on ligipääs suure autoga ning suuremahulise tellimuse korral võimalus anda kaup üle euroalusega.
 • Tasuta transpordiviisi valib Finewine OÜ töötaja vastavalt tellimuse kogusele (kliendile lähimasse pakiautomaati või adressaadile kulleriga / lao veoringiga). Tellimuse täitmine võtab 1-5 tööpäeva (sõltub tarneaadressist). Transport võib kampaaniate perioodil ning jõulude ajal võtta rohkem aega.
 • Tellimuste tüüpiline tarneaeg on 1-3 tööpäeva alates tellimuse tellimuse jõustumisest (makse laekumisest). Kampaaniate puhul võib tellimuste täitmine viibida kuni 5 tööpäevani. Ettemaksuarvega tasumise puhul tuleb kliendil edastada maksekorralduse koopia aadressile info@finewine.ee, et tellimus kinnitataks ja komplekteeritaks. Viivituste tekkimisel informeerib FINEWINE.EE veebipoe klienditeenindus Tarbijat viivitamatult.

Vanuse kontroll

Juhime tähelepanu asjaolule, et alkohoolsete jookide müük on lubatud isikutele vanuses 18 ja enam aastat. Seetõttu kontrollitakse kauba üleandmisel Tarbijale tema vanust:

 • Kauba kättesaamisel Finewine Ateljee kauplusest Tallinnas kontrollib Tarbija vanust Ateljee töötaja
 • Kauba kättesaamisel SmartPosti pakiautomaadist nõuab SmartPost paki kättesaaja vanuse tuvastamist ID-kaardi abil
 • Kauba kättesaamisel kulleriga kontrollib Tarbija vanust kuller

Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni või tellimuse eest tehtud makse laekumiseni.

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Finewine OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Veebipood FINEWINE.EE jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel WWW.FINEWINE.EE

Transport

 1. Pärast müügitellimuse jõustumist komplekteerib veebipood FINEWINE.EE tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.
 2. E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest e-poe operaatori Finewine OÜ pangakontole.
 3. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning esitada kohaletoimetamise andmed korrektselt.
 4. Veebipood FINEWINE.EE ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood FINEWINE.EE ei saanud mõjutada ega ette näha.
 5. Tellides kaup pakiautomaati, kohustub tellija kauba pakiautomaati jõudmisel kaubal 7 päeva jooksul järel käima. Vastasel juhul tuleb tulla pakile järele esinduspoodi või uue tarne soovi korral tasuda uue tarne eest ning hüvitada tagastatud tellimuse transpordimaksumus müüjale.
 6. Tellija on kohustatud andma korrektsed andmed kullertarneks. Kui pakki ei ole võimalik üle anda, siis on võimalik sellele järele tulla esinduspoodi. Uue tarne soovi korral tuleb tasuda kullertarne tagastuse ja uue tarne eest.

Liitu Finewine uudiskirjaga,

et saada osa parimatest pakkumistest, kampaaniatest ning uudistest!