Villa Antinori Pinot Bianco Toscana IGT 75cl

Tootefoto on illustreeriv Villa Antinori Pinot Bianco Toscana IGT 75cl
Küsi aastakäiku

Villa Antinori Pinot Bianco Toscana IGT 75cl

25,96 

Liitrihind: 34,61 /L

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Itaalia

Toscana

Marchesi Antinori S.r.l.

Kuiv

Kerge

Valge

13.0% vol

10 - 12 °C

75cl

6

Kaitstud geograafilise tähisega vein

8001935010531

Iseloomustus

Villa Antinori valmistamiseks kasutatakse ainult Monteloro mõisa parimaid Pinot Blanci viinamarjaistanduste marju. Viinamarjaistandused, mis asuvad Fiesole taga mäenõlvadel. Iga maatüki saak koristati, töödeldi ja fermenteeriti eraldi, et säilitada iga viinamarjaistanduse territoriaalne identiteet. Viinamarjakobaratelt eemaldati varred ja pressiti õrnalt. Virre jahutati loodusliku selginemise soodustamiseks temperatuurini 10 °C. 48 tunni pärast viidi selitatud virre kontrollitud temperatuuriga roostevabast terasest mahutitesse, kus toimus alkoholkäärimine temperatuuril kuni 16 °C. Veini laagerdati roostevabast terasest mahutites temperatuuril 10 °C kuni villimiseni, mis algas 2022. aasta märtsi lõpus.
Villa Antinori Pinot Bianco on õlgkollase värvusega ja kerge roheka tooniga. Aroom on intensiivne täis troopilisi puuvilju – eriti ananass, samuti värsket paprikat ja nõgese noote. Maitse on värske, särtsakas, peene mineraalse viimistlusega.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Suurepärane aperitiiv, kergemad kala- ja linnuliharoad, värsked rohelised salatid, kergemad pastaroad.

Kala
Mereannid
Salatid, taimetoidud
Suupisted
Värsked juustud

Lisainfo

Antinori on suurim veiniaedade omanik Euroopas, rohkem kui 2000 hektari ulatuses istandustega riigi kõige olulisemates veinipiirkondades, peamiselt Toskaanas ja Umbrias. Ent Antinoride tegutsemisareaal ei piirdu üksnes oma kodumaaga – soovides olla uuendusmeelsed ja mitmekesistada oma veiniportfelli, valmistavad nad veini ka piiri taga. Antinori veiniaedu võib leida isegi Uuest Maailmast, näiteks Tšiilist Maipo Valleyst või Ameerika Ühendriikide parimatelt veinialadelt, aga ka Ungarist.
Antinori veine võib leida enam kui 145 riigis.

Tootja veebileht: http://www.antinori.it/