Värska Originaal 33cl

Tootefoto on illustreeriv Värska Originaal 33cl
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

0,72 

Tootel on miinimum tellitav kogus

Liitrihind: 2,18 /L

Kogus kastis: 20

Minimaalne ostusumma: 14,40 

+ 0,10  pant

Värska Originaal 33cl

Eesti

Värska Originaal AS

33cl

4740042700082

,

Iseloomustus

Ühel 1967. aasta kevadpäeval alustati geoloog Vladimir Tassa eestvedamisel Värska lahe lõunasopis Õrsava järve kaldal puurimistöödega, mille eesmärk oli jõuda haruldase maa-aluse veekoguni. Terve suve väldanud puurimisega jõuti lõpuks 470 meetri sügavusele. Just nii sügaval pidi geoloogide luureandmetel Värska lahe all asetsema suur looduslik kivikauss, mille sügavam veehorisont oli tekkinud juba 500 miljonit aastat tagasi. Seal peituval kristallpuhtal veel oli olnud miljoneid aastaid aega koguda endasse vajalikke mineraale. Seda naturaalsel moel ja just parajal määral. Geoloogide ennustus osutuski täpseks ning õnneks leidus seda haruldast vett piisavalt. Nii rajatigi mõned aastad hiljem puuraugu juurde ka tehas, kus hakati villima naturaalset mineraalvett, mis sai tuntuks kui Värska vesi.
Et traditsioonid jätkuks, villime sedasama kristallpuhast Värska Originaali, millel on vanust just parasjagu, nii oma väärikad 500 miljonit aastat, taas selle väärilisse kvaliteetsesse klaaspudelisse.


Lisainfo

Ühel 1967. aasta kevadpäeval alustati geoloog Vladimir Tassa eestvedamisel Värska lahe lõunasopis Õrsava järve kaldal puurimistöödega, mille eesmärk oli jõuda haruldase maa-aluse veekoguni. Terve suve väldanud puurimisega jõutigi lõpuks 470 meetri sügavusele. Just sellel sügavusel avastati Värska lahe all suur looduslik kivikauss, mille sügavam veehorisont oli tekkinud juba 500 miljonit aastat tagasi. Seal peituv kristallpuhas vesi on kivimitest miljonite aastate jooksul omandanud vajalikke mineraale. Seda naturaalsel moel ja just parajal määral. Geoloogide ennustus osutuski täpseks. Õnneks leidus seda haruldast vett piisavalt ja mõned aastad hiljem rajati puuraugu juurde ka tehas, kus hakati villima naturaalset mineraalvett, mis sai tuntuks kui Värska Originaal.

Tootja veebileht: http://varskaoriginaal.ee