Värska Naturaal Plus Ananass Passion 50cl PET

Tootefoto on illustreeriv Värska Naturaal Plus Ananass Passion 50cl PET

Värska Naturaal Plus Ananass Passion 50cl PET

0,92 

Liitrihind: 1,84 /L

+ 0,10  pant

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Ainult e-poes

Eesti

Värska Originaal AS

0.0% vol

2 - 25 °C

50cl

12

,

4740042702635

Iseloomustus

Naturaalne mineraalvesi vitamiinidega ananassi ja passioni maitsega.

Värska Naturaal Plus on unikaalne ja Eestis ainus maitsevee tooteperekond, mis on loodud loodusliku naturaalse mineraalvee baasil. Tootesse on lisatud palju kasulikke vitamiine ja mineraalaineid ning valmistatud koostöös Eesti toiduteadlastega. Uude tooteperekonda kuuluvad kolm maitset: ananass ja passion, aloe vera ja yuzu ning goji ja jõhvikas.

Koostisosad: looduslik mineraalvesi, suhkur, kollageeni peptiidid (0,2%), tsinksulfaat, C-vitamiin, süsihappegaas, toiduvärv – karoteenid, naturaalsed lõhna- ja maitseained, happesuse regulaator – sidrunhape, säilitusaine – naatriumbensoaat.

Toitumisalane teave 100 ml toote kohta:
energiasisaldus 64 kJ / 15 kcal, rasvad 0,0g, süsivesikud 3,5g, millest suhkrud 3,5g, valgud 0,2g, sool 0,06g.

500 ml sisaldab keskmiselt: C-vitamiin 80,0µg (100%*), tsink 5,5mg (55%*). *Päevasest võrdluskogusest.


Lisainfo

Ühel 1967. aasta kevadpäeval alustati geoloog Vladimir Tassa eestvedamisel Värska lahe lõunasopis Õrsava järve kaldal puurimistöödega, mille eesmärk oli jõuda haruldase maa-aluse veekoguni. Terve suve väldanud puurimisega jõutigi lõpuks 470 meetri sügavusele. Just sellel sügavusel avastati Värska lahe all suur looduslik kivikauss, mille sügavam veehorisont oli tekkinud juba 500 miljonit aastat tagasi. Seal peituv kristallpuhas vesi on kivimitest miljonite aastate jooksul omandanud vajalikke mineraale. Seda naturaalsel moel ja just parajal määral. Geoloogide ennustus osutuski täpseks. Õnneks leidus seda haruldast vett piisavalt ja mõned aastad hiljem rajati puuraugu juurde ka tehas, kus hakati villima naturaalset mineraalvett, mis sai tuntuks kui Värska Originaal.

Tootja veebileht: https://varskavesi.ee/et/