Vana Villem Red Ale Punane 33cl

Tootefoto on illustreeriv Vana Villem Red Ale Punane 33cl

Vana Villem Red Ale Punane 33cl

2,90 

Saabumise teavitus

Liitrihind: 8,79 /L

+ 0,10  pant

Toode põhilaost otsas

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Ainult e-poes

Eesti

Õllenaut OÜ

5.2% vol

33cl

12

Õlu

4740158008911

Iseloomustus

Vana Villemi Punase õlle eeskujuks sai klassikaline briti Amber Ale. Selle õlle käekiri on samuti maitsemeeli paitav. Tunda on kergelt karamelli ja maitses täidlust, järelmaitse on kergelt hapukas ja värskendav.
Toode sisaldab allergeene: odra- ja nisulinnaseid.


Tarbimissoovitus

Õlle puhul on oluline sobivus tüüpilise kodu- ja pubiroogadega, mille üsna rammusat konsistentsi aitavad värskendavad joogid tasakaalustada. Vana Villemi käsitööõlled ei ole stereotüüpsed käsitööõlled, mis kompavad maitsemeelte taluvuspiire või pingutavad unikaalse ahhaa-elamuse pakkumise nimel.


Lisainfo

Õllenaudi lugu algas aastal 2009, mil hobipruulija Ilmar tegi esimesed õllepruulimise katsetused. Sõprade ja tuttavate tunnustuse toel sündiski mõned aastad hiljem Õllenaudi pruulikoda. Tänaseks on Õllenaut kasvanud arvestatavaks tegijaks Eesti käsitööõlle turul. Lisaks koduturule leiab Õllenaudi tooteid ka Põhjamaadest ja teistest Euroopa riikidest. Õllenaudi pruulikoja südameks on Baltimaade üks modernsemaid pruulikodasid, mida toetavad energiatõhusad ja efektiivsed tehnilised lahendused. Õllenaudi käekirjaks on lihvitud ja tasakaalustatud maitsed, veatu kvaliteet ja mängulise disainikeelega pakend. Õllenaut annab mahule maitset!