The Dead Rabbit Irish Whiskey 70cl

Tootefoto on illustreeriv The Dead Rabbit Irish Whiskey 70cl
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

45,67 

Liitrihind: 65,24 /L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 45,67 

The Dead Rabbit Irish Whiskey 70cl

Iirimaa

G&J Distillers Ltd

70cl

5390424122637

44.0% vol

Whisky

Iseloomustus

The Dead Rabbit on 5 aasta vanune segu linnase- ja teraviljaviskidest. Laagerdunud esmalt burboonvaatides ning enne viimistlemist veel uutes Ameerika tammevaatides. Maitses tunda burboon – ja Ameerika vaatidest pärinevat magusust ja vanilli, mida täiendavad vürtsi, puuvilja ja linnase nüansid.
The Dead Rabbit viski loomise ja edu taga on üks Iirimaa juhtivaid tehnilisi Iiri viski eksperte ning 2010. aastal maailma kõrgeima destilleerijate hinde võitnud – Darryl McNally. Tegemist on täna maailmas kõige kiiremini kasvava Iiri viskiga!
The Dead Rabbit nimi on inspireeritud 1800-ndatel New Yorgis tegutsenud kurikuulsa ja Iiri immigrantidest koosneva tänavajõugu „The Dead Rabbit NYC Gang“ nimest. The Dublin Liberties Distillery iirlastest asutajad, Jack McGarry and Sean Muldoon, on rajanud New Yorki, Manhattani kesklinna ka The Dead Rabbit Grocery & Grog nimelise baari, mis on tunnustatud 2x maailma parimaks iiri baariks ja mis kuulub World’s 50 Best Bars nimistusse.


Tarbimissoovitus

Soovitame nautida jahutatult või jääga.


Lisainfo

G&J Distillers näol on tegu Inglise vanima džinnitehasega, mille ajalugu ulatub aastasse 1761, mil Thomas Dakin alustas oma esimeste džinnide destilleerimist. 1860 rentis Dakini perekond oma džinnitehase Gilbert ja John Greenallile, kes kümne aasta pärast otsid selle ja andsid nimeks G&J Greenall. See nimi on püsinud tehasel tänaseni. Aastast 2011 kuulub G&J Greenall rahvusvahelisse Quintessential Brands jookide gruppi, mis on Ühendkuningriigis suuruselt teine alkoholitarnija ning No1 džinni, viina ja Irish cream toodete tootja. Ettevõte toodab 40% Ühendkuningriigis tarbitavast džinnist. Lisaks Inglismaale, on grupil kvaliteetjookide tootmisrajatised ka Iirimaal – The Dublin Liberties Distillery (Iiri viski tootmine) ja First Ireland Spirits Manufacturer Ltd. (Irish Cream tootmine) ning Prantsusmaal L&L Spirits (puuviljalikööride, brändide ja konjakite tootmine).

Tootja veebileht: https://quintessentialbrands.com/


Auhinnad

London Spirits Competition - 2018 Gold; Travel Retail Masters - 2018 Gold; Whiskey Masters - 2018 Gold and 2019 Gold; International Spirits Challenge - 2018 Silver and 2019 Silver