28.90

Laost otsas

Kirjeldus

Tooteliik: Viski

Päritolu: Šotimaa, Edinbugh, Leith Distillersi viskivabrik.

Tootja: Bardinet S.A.

Iseloomustus: Sir Edward’s Smoky valmistamisel on kasutatud suitsutatud turvast, mis annab viskile iseloomuliku suitsuse aroomi ja maitse. Traditsiooniliselt Single Malt viskides leiduv turbane nüanss lisab maitsele sügavust ja komplekssust ning muudab Sir Edward’s Smoky peene maitse veelgi jõulisemaks ja intensiivsemaks.
Turbase viski valmistamiseks tuleb oder kõigepealt idandada ja siis aeglaselt kuivatada. Aromaatse buketi saavutamiseks toimub odra immutamine turbasuitsuga kuivamisprotsessi esimese 10 tunni jooksul. Edasise kääritamise, destilleerimise ja küpsemise käigus säilivad neid joovastavad lõhna ja maitse nüansid. Sir Edward’s Smoky küpseb Speyside südames asuva viskikoja tammevaadis kuni on saanud endale õrna merevaigukarva värvi ning peene turbase maitse.

Serveerimine: Serveeri viski klaasis puhtalt või rohke jääga.

Alkoholisisaldus: 40%

Toote andmed: 200 cl

Lisainfo:

1857. aastal asutatud Bardinet on N°1 Prantsuse bränditootja maailmas, kes on spetsialiseerunud eau-de-vie’de laagerdamisele ja segude loomisele omaenda keldrites Biskaia lahe ääres Bordoo lähistel. Nende pikk kogemus, teadmised ja kirg on selle erakordselt kvaliteetse sisu ning taskukohase hinnaga ülemaailma tunnustatud brändi võtmeks. Lisaks brändile toodab Bardinet ka mitmeid teisi kangeid alkohoolseid jooke ja veine, muuhulgas Prantsusmaa N°1 alkoholivaba vahuveini D´Artigny.

ISC 2016 – Gold medal

IWSC 2016 – Gold medal

Tootja koduleht: www.bardinet.fr