9.84

5 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tooteliik: Kaitstud geograafilise tähisega vein

Päritolu: Lõuna-Aafrika Vabariik, Western Cape, Namaqualand

Tootja: Stellar Organic Winery

Viinamarjad: Cabernet Sauvignon

Iseloomustus:

Running Duck brändi kolm lubadust: orgaaniliselt kasvatatud, eetiliselt toodetud ja järgib õiglase kaubanduse põhimõtteid. Vein ei sisalda sulfiteid ja selle tootmiseks pole kasutatud loomse päritoluga aineid, seega sobib ka veganitele suurepäraselt.

Stellar Winery on suurim Lõuna-Aafrika Vabariigi orgaaniliste veinide tootja. Viinamarjad on pärit päikeselisest Namaqualand piirkonnast Western Cape`st. Õiglase kaubanduse sertifikaat (Fairtrade) on parandanud töötajate töö- ja elutingimusi. Töötajad omavad ettevõttest 26%. Ettevõte on toetust pakkunud omalt poolt näiteks piirkonna koolidele.

Running Duck Cabernet Sauvignon on ilusa rubiinpunase värvusega. Aroomibuketist võib leida küpseid marju, vürtse, piprasust, piparmünti ja vaniljet. Maitses on tunda tumedaid marju. Järelmaitse on pikk, hea happesuse ja küpsete tanniinidega. Vein on heas tasakaalus. Ei sisalda sulfiteid!

Soovitus: Sobib suurepäraselt erinevate liharoogade juurde. Samuti grilli, pasta ja pitsaga. Kuna tegemist on orgaanilise veiniga, siis sobib väga hästi juurde kohalik ja mahetoit.

Serveerimine: Temperatuuril 16-18C

Alkoholisisaldus: 12,5%

Toote andmed: 75cl, kastis 12