Primum Familiae Vini kinkekomplekt

Tootefoto on illustreeriv
Primum Familiae Vini kinkekomplekt
Primum Familiae Vini Duo

Primum Familiae Vini kinkekomplekt

62,50 

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Itaalia

Marchesi Antinori S.r.l.

Kuiv

Punane

Iseloomustus

Punaste veinide kinkekomplekt kaunis kinkekarbis. Ilus kingitus igale kvaliteetset veini hindavale sõbrale või tuttavale.

Kinkekomplekt sisaldab:

La Braccesca Vino Nobile de Montepulciano 75 cl Itaalia – Veini karakteris on põimunud mustsõstarde ja mustikate marjasus jõulisemate vürtsikate maitsenüanssidega, milles on aimatav tubakas ja kohv. Veini märkimisväärne parkhape lubab üsna pikka arenemispotensiaali.

Villa Antinori Chianti Classico Riserva DOCG 75cl Itaalia – Intensiivse rubiinpunase värvusega kuiv vein. Aroomis tunda tumedaid kirsse, vaarikaid ja punaseid sõstraid. Järelmaitses paljastuvad kerged vürtsid ja kuivatatud puuviljad. Mõõduka tanniinisusega järelmaitse on kauakestev.

Kohustusliku toitumisalase teabe toote kohta saate, kui kirjutate meile aadressile info@finewine.ee

Suuremas koguses kinkekomplektide tellimisel palume arvestada võimaliku pikema tarneajaga (- jõuluperioodil).


Lisainfo

Antinori on suurim veiniaedade omanik Euroopas, rohkem kui 2000 hektari ulatuses istandustega riigi kõige olulisemates veinipiirkondades, peamiselt Toskaanas ja Umbrias. Ent Antinoride tegutsemisareaal ei piirdu üksnes oma kodumaaga – soovides olla uuendusmeelsed ja mitmekesistada oma veiniportfelli, valmistavad nad veini ka piiri taga. Antinori veiniaedu võib leida isegi Uuest Maailmast, näiteks Tšiilist Maipo Valleyst või Ameerika Ühendriikide parimatelt veinialadelt, aga ka Ungarist.
Antinori veine võib leida enam kui 145 riigis.

Tootja veebileht: http://www.antinori.it/