Pastoral Osobõi 75cl

Tootefoto on illustreeriv Pastoral Osobõi 75cl
Küsi aastakäiku

Pastoral Osobõi 75cl

7,13 

Liitrihind: 9,51 /L

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Ainult e-poes

Moldova

Migdal-P

Poolmagus

Kergelt täidlane

Punane

12.0% vol

12 - 14 °C

75cl

12

Vein

4840342004146

Iseloomustus

Magus punane vein, mis on valmistatud enamjaolt Cabernet Sauvignon viinamarjast. Veini iseloomustavad rubiinpunane värvus ja marjane aroom, milles domineerivad mustsõstar ja kirss. Ümar ja sametine maitse on heas tasakaalus sordile omase tugevama pargisusega. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib praetud liharoogadega, mille lisandiks kas puuviljakastmed või küpsetatud puuviljad. Samuti erinevate magusate küpsetistega nagu šokolaadikoogid ja teised tummisemad koogid.

Grill

Lisainfo

Firma Migdal-P” asutati 1995. aastal ja omab mitmeid kaasaegseid veinivalmistamise komplekse. Moldova keskosas, Codru veinivalmistamispiirkonnas, asub lisaks veinikeldrile ka Prantsuse Chateau stiilis turismikompleks koos 4 degusteerimissaali, veinikeldri ja kollektsioonveinide galeriiga. Olles üks suuremaid veinitootjaid ja eksportijaid Moldovas, omab ettevõte suure jõudlusega Itaalia ja Saksa päritolu tootmis- ja ladustamisseadmeid. Ettevõtte missiooniks on kvaliteetsete veinide tarbimiskultuuri levitamine, Moldova veinide populariseerimine nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil, samuti tarbijate tervise eest hoolitsemine. MIGDAL-P on sertifitseeritud kvaliteedistandardite ISO 9001: 2008 ja ISO 22000: 2005 alusel.