Opihr RTD Gin & Tonic Ginger 27.5cl

Tootefoto on illustreeriv Opihr RTD Gin & Tonic Ginger 27.5cl
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

3,60 

Liitrihind: 13,09 /L

Kogus kastis: 12

Minimaalne ostusumma: 3,60 

Opihr RTD Gin & Tonic Ginger 27.5cl

Suurbritannia

G&J Distillers Ltd

27cl

5010296005226

6.5%

Muu alkohoolne jook

Iseloomustus

See uudne eelsegatud ja joogivalmis „Ready-to-Drink“ džinnikokteil maitseb ja näeb välja justkui äsja baaris valmistatud „baari-kokteil“. Sobilik peale kurnavat tööpäeva või suvehooajal aias-piknikul koos kaaslaste või sõpradega. Ei ole vaja omada mitmeid erinevaid kokteilikomponente, piisab vaid ühest „Ready-to-Drink“ pudelist, kus kõik maitsed on juba õiges tasakaalus!
Ophir Ready-to-Drink Gin&Tonic Ginger kujutab endast eksootilist Opihr Oriental Spiced Gin´i segatuna kerge ingveri toonikuga. Nii aroomis, maitses kui järelmaitses domineerib kerge vürtsikus, tsitrus ja ingver.


Tarbimissoovitus

Soovitame tarbida jahutatult otse pudelist või rohke jääga klaasist.


Lisainfo

G&J Distillers näol on tegu Inglise vanima dzinnitehasega, mille ajalugu ulatub aastasse 1761, kui Inglise kvaliteetdžinni esiisa, Thomas Dakin, alustas džinni destilleerimist. 1860 rentis Dakini perekond oma džinnitehase Gilbert ja John Greenallile, kes ostsid selle kümne aasta pärast välja ja andsid tehasele nimeks G&J Greenall, mis on püsinud tänaseni.
Aastast 2011 kuulub G&J Greenall rahvusvahelisse Quintessential Brands jookide gruppi, mis on Ühendkuningriigis suuruselt teine alkoholitarnija ning No1 džinni, viina ja Irish cream toodete tootja. Ettevõte toodab 40% Ühendkuningriigis tarbitavast džinnist. Lisaks Inglismaale, on grupil kvaliteetjookide tootmisrajatised ka Iirimaal – The Dublin Liberties Distillery (Iiri viski tootmine) ja First Ireland Spirits Manufacturer Ltd. (Irish Cream tootmine) ning Prantsusmaal L&L Spirits (puuviljalikööride, brändide ja konjakite tootmine).

Tootja veebileht: https://quintessentialbrands.com/