12.78

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tooteliik: Kaitstud päritolunimetusega liköörvein

Päritolu: Portugal

Tootja: Sogrape Vinhos S.A.

Iseloomustus

Sogrape ajalugu ulatub 1942. aastasse, asutajaks ja loojaks Fernando van Zeller Guedes. Tänapäeval juhib ettevõtet kolmas põlvkond, omades umbes 1200 hektari suurusel maalapil viinamarjaistandusi Portugali peamistes viinamarjakasvatus piirkondades ning samuti ka Argentiinas, Tšiilis ja Uus-Meremaal.
Sogrape on lugu sellest, kuidas ettevõte rajati, kuidas seda maailmale tutvustati ning seda rajati ja arendati kuni tänapäevani seda edukat ettevõtet juhitakse.

Offley on modernne portvein, mis hõlmab endas kolme sajandi pikkust tootmiskogemust. Elegantne punane tawny tüüpi portvein. Klassikalise stiiliga portvein, mis on saavutanud oma küpsuse ja samas säilitanud ka värskuse. Valmistatud Douro regioonile omastest käsitsi korjatud viinamarjadest. Peale veini valmistamist laagerdub vein Offley veinimõisas tammepuust vaatides.

Värv:  Värvuselt punakas-pruunikas.

Aroom: Elegantne ja kompleksne aroom, milles tunda kuivatatud puuvilju, pähkleid, vaniljet, rosinaid ja moosi.

Maitse: Maitses tunda küpseid punaseid puuvilju, võimendatud kuiva puuvilja noodiga. Maitse heas tasakaalus pehmete taniinide ja naturaalse magususega. Maheda järelmaitsega.

Toidusobivus: Suurepärane ja aristokraatlik digestiiv lõpetamaks suursugust õhtusööki, kuid sobib kaunistama desserdivalikut. Asendamatu kaaslane mandlite ja sokolaadikoogi kõrvale. Serveerides külmalt sobib ka aperitiiviks soolase eelroa kõrvale. Avatud pudel püsib 6-8 nädalat. Pudelit tuleks säilitada püstises asendis, kaitstuna päikese ja niiskuse eest, temperatuuril 15-17 °C

Alkoholisisaldus: 19,5%

Toote andmed: 75 cl