285.60

Kirjeldus

Tooteliik: Konjak

Päritolu: Prantsusmaa

Tootja: A.C.Meukow & Co

Iseloomustus: Meukow konjakid valmivad viinamarjasordist Ugni Blanc, mida korjatakse oktoobri esimesest nädalast vahetult enne küpsuse saavutamist rangetel sanitaartingimustel – saavutamaks Meukowile omane kvaliteet. Seejärel laagerdatakse Meukow konjakit traditsioonilistes prantsuse tammevaatides, mis tagavad konjakile kõige elegantsema tanniinsuse.

Meukow Extra on sündinud Meukowi konjakiparadiisi keldrites – väärikas konjak toob esile vanad ja komplekssed eaux-de-vie´d, mis on konjakimeistrite poolt hoolikalt valitud. Meukow Extra konjakis kasutatud segudest kõige vanem on 30 aastane. Värvuselt väga puhta ja selge mahagoni tooniga, kuldse varjundiga. Nii aroom kui maitse koosnevad komplekssest buketist, kus on tunda tanniinide rikkalikkust ja väga vanadele konjakitele omast ning kordumatut rancio nüanssi – kombinatsioon kuivatatud puuviljadest (punase apelsini koor) ja kuivatatud lilledest, sigarikarbist, punasest väärispuidust ja pargitud loomanahast, sekka meekärge ja röstitud pähkleid. Järelmaitse on vürtsikas, õrnade kaneeli- ja lagritsanootidega.
Pudelil olev panter on käsitsi maalitud ning kõikide pudelite alt võib leida kunstniku allkirjana tema initsiaalid. Karbi tagaseinal on peegel, mis tekitab ruumilise efekti.

Tarbimissoovitus: Sobib nautimiseks puhtalt serveerituna aroomiklaasist, kuid ka kokteilide valmistamiseks. Soovikorral võib lisada jääd.

Alkoholisisaldus: 40%

Toote andmed: 70 cl