Meukow Cognac EXTRA 70cl giftbox

Tootefoto on illustreeriv Meukow Cognac EXTRA 70cl giftbox

Meukow Cognac EXTRA 70cl giftbox

372,16 

Liitrihind: 531,66 /L

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Prantsusmaa

Cognac

A.C.Meukow & Co

40.0% vol

70cl

6

,

Cognac

3257150100945

Iseloomustus

Meukow Extra on sündinud Meukowi konjakiparadiisi keldrites – väärikas konjak toob esile vanad ja komplekssed eaux-de-vie´d, mis on konjakimeistrite poolt hoolikalt valitud. Meukow Extra konjakis kasutatud segudest kõige vanem on 30 aastane. Värvuselt väga puhta ja selge mahagoni tooniga, kuldse varjundiga. Nii aroom kui maitse koosnevad komplekssest buketist, kus on tunda tanniinide rikkalikkust ja väga vanadele konjakitele omast ning kordumatut rancio nüanssi – kombinatsioon kuivatatud puuviljadest (punase apelsini koor) ja kuivatatud lilledest, sigarikarbist, punasest väärispuidust ja pargitud loomanahast, sekka meekärge ja röstitud pähkleid. Järelmaitse on vürtsikas, õrnade kaneeli- ja lagritsanootidega.
Pudelil olev panter on käsitsi maalitud ning kõikide pudelite alt võib leida kunstniku allkirjana tema initsiaalid. Karbi tagaseinal on peegel, mis tekitab ruumilise efekti.


Tarbimissoovitus

Ideaalne nautimiseks puhtalt serveerituna tulbikujulisest konjakiklaasist.


Lisainfo

Juba 1850-ndatel võtsid kaks venda, Auguste-Christophe ja Gustave Meukow, ette kaubareise Venemaalt Prantsusmaale, Cognaci linna, et varustada Vene tsaariõukonda parima konjakiga. Vennad sattusid Cognaci linnast ja piirkonnast aga nii suurde vaimustusse, et ei naasnud enam kunagi kodumaale. 1862. aastal asutasid vennad Meukowid ettevõtte A.C.Meukow & CO, pannes sellega aluse Meukowi konjakite tuntusele kogu maailmas.
Meukow kuulub üksikute suurimate konjakimajade hulka, mis funktsioneerib juba aastakümneid eduka pereettevõttena. Eriline edu on Meukowi konjakimaja saatnud alates 1990-ndatest, kui konjakit hakati villima eksklusiivsesse pantri kujutisega pudelisse. Sellest ajast alates on panter Meukowi sümboliks, rõhutades Meukowi konjaki unikaalset identiteeti, milleks on jõud, nõtkus ja elegants. Erikujuga pantripudelid on pärjatud ka kahe Pack d’Ori disainiauhinnaga – 2003. ja 2005. aastal. Tänapäeval müüakse Meukowi konjakeid rohkem kui 80 erinevas riigis. Juba aastaid on Meukow üks tuntumaid konjaki kaubamärke ka Eesti turul!

Tootja veebileht: https://www.meukowcognac.com