Merum Priorati El Cel Priorat 75cl

Tootefoto on illustreeriv Merum Priorati El Cel Priorat 75cl
Vivino_4+_ümar_118x118px
Küsi aastakäiku

Auhinnad

2017 Wine Spectator - 93 punkti

Merum Priorati El Cel Priorat 75cl

204,84 

Liitrihind: 273,12 /L

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Hispaania

Priorat

Merum Priorati SL

Kuiv

Täidlane

Punane

15.5% vol

15 - 17 °C

75cl

3

,

Kaitstud päritolunimetusega vein

8437007030143

Iseloomustus

El Cel (tõlkes taevas) on valmistatud hoolikalt valitud, kõige hilisema küpsusega viinamarjadest, kõige kõrgematest viinamarjaistandustest. Viinapuude vanus 20 – 90 aastat. Vein on küpsenud 18-24 kuud 500L prantsuse tammevaatides. Ülimalt väljendusrikas, ainulaadne ja isikupärane, täidlane ja ümar, pika arenemispotentsiaaliga vein. Veinil on lillaka äärega kirsipunane toon. Aroomis on tunda tumedaid marju ja puuvilju (mustikad, ploomid), murakaid ja vihjeid röstitud tammevaadile. Tegemist on võimsa, kuid elegantse veiniga, mille siidised tanniinid pakuvad pikalt kestvat maitsepaletti. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Intensiivne, täidlane vein, nagu El Cel, nõuab tummisemaid ulukiroogasid, nagu näiteks jänes, metssiga või hirveliha koos ürtide, köögiviljade ja kastmega.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Ulukiliha

Lisainfo

Merum Priorati on osa Pere Ventura Family Wine Estate´st (PVFWE). PVFWE alustas Prioratis veinide valmistamisega 2013. aastal. Merum Priorati veinimõis asub Kataloonias, DOQ Prioratis, Vila de Porrera alampiirkonnas, mis on piirkonna üks jahedaimaid alasid. Porreras on veini valmistamise tingimused erakordsed. Kõik veinid valmistatakse marjadest, mis kasvavad vaid oma viinamarjaistandustes, mille kogupindala on 123 hektarit. Takistuste ületamine, maa eest hoolitsemine ja täiuslikkusele püüdlemine on need, tänu millele valmivad Merum Priorati kõrgeima kvaliteediga veinid.

Tootja veebileht: http://merumpriorati.com/