Mateus Rose 25cl

Tootefoto on illustreeriv Mateus Rose 25cl
Küsi aastakäiku

Mateus Rose 25cl

4,51 

Liitrihind: 18,04 /L

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Portugal

Sogrape Vinhos S.A.

Poolkuiv

Kerge

Roosa

11.0% vol

5 - 8 °C

25cl

12

Vein

5601012011203

Iseloomustus

Mateus kaubamärgi ajalugu ulatub 1942. aastasse, mil Sogrape veinimaja asutaja Fernando van Zeller Guedes lõi tulevikku vaatava kontseptsiooni – innovatiivses ja unikaalses lapikpudelis oleva, ainulaadse maitsega ning kergelt gaseeritud Rosé. See originaalne kombinatsioon ja veini hea kvaliteet tegid Mateus´i tuntuks üle maailma. Tänaseks on Mateus rahvusvaheliselt tuntud veinibränd, mis on esindatud rohkem kui 125-s riigis ja müüdud üle miljardi pudeli.
Värske ja õrnalt kihisev poolkuiv roosa vein. Maitsebuketis on tunda vaarika ja puuvilja noote.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib hästi nii aperitiivina kui ka mereandide, valge liha, roheliste salatite ja grilli kõrvale. Hea alternatiiv ka vahuveinile.

Kala
Mereannid
Salatid, taimetoidud
Suupisted

Lisainfo

Sogrape ajalugu ulatub 1942. aastasse, asutajaks ja loojaks Fernando van Zeller Guedes. Tänapäeval juhib ettevõtet kolmas põlvkond, omades umbes 1200 hektari suurusel maalapil viinamarjaistandusi Portugali peamistes viinamarjakasvatus piirkondades ning samuti ka Argentiinas, Tšiilis ja Uus-Meremaal. Prestiizikas ja uuenduslik pereettevõte on keskendunud kvaliteetsete Portugali veinibrändide valmistamisele ja arendamisele kogu maailmas. Sogrape on „Wine in Moderation” aktiivne liige ja vastab maailma kõrgeimate kvaliteedi- ja toiduohutuse standarditele.

Tootja veebileht: http://www.sograpevinhos.eu