8.90

Kirjeldus

Tooteliik: Dzinn

Päritolu: Hispaania

Tootja:  Destilerias MG

Iseloomustus Master´s London Dry Gin on kolmekordselt destilleeritud klassikalisel London Dry Gin meetodil valmistatud premium kvaliteediga kõrgelt hinnatud gin. Gini maitsele omane kadakamari pärineb Hispaania Püreneedelt, koriander Andaluusiast ja kardemon Guatemalast. Lisaks on kasutatud Valentsiast pärit magusaid apelsine, Sevilla päritolu sidrunit ning veidi mõrkjamaid Sevilla apelsine. Kõik tsitrused kooritakse käsitsi ja lisatakse valmis destillaadile aasta enne pudeldamist. Nii saavutatakse kristalselt puhta maitsega aromaatne gin, milles domineerivaks jääb kadakamari koos magusmõrumaitseliste tsitrustega.

Tarbimissoovitus: Master´s London Dry Gin sobib ideaalselt kõikide ginikokteilide ja longdrinkide valmistamiseks. Iga õhtusüügi alguseks sobib klassikaline Dry Martini.

Kokteilisoovitused:
Master´s Tonic: täida klaas jääga, vala jääle 4 cl Master´s Gini, täida klaas oma lemmik tonicuga. Lisa apelsini või sidruni viil ning kaunista õhukeselt kooritud apelsini koorega.

Master´s Gin Breez: täida klaas jääga, vala jääle 4 cl Master´s Gini ja täida klaas jõhvikamahla ning apelsinimahlaga. Kaunistuseks laimisektor.

Alkoholisisaldus: 40%

Toote andmed: 50 cl