Kategooria:

Kirjeldus

Tooteliik: Hõõgvein

Päritolumaa: Soome

Tootja: Lignell & Piispanen

Iseloomustus: Loimu aastakäigu glögi jätkab Skandinaavia hõõgveini traditsioone ühendades endas käsitsi loodud luksuse ja eheda marjade maitse. Elegantne Loimu Vintage 2019 on tumepunase värvusega hõõgvein, mis ühendab endas magusad vaarikad, täidlase punase veini koos ploomi ja mõru apelsini nüansiga. Hõõgveinile kohaselt on tunda ka kaneeli, kardemoni ja õrnu nelgi noote. Selle aasta ainulaadne illustratsioon viib meid retkele kase metsa.

Tarbimissoovitus: Serveeri glögi kuumalt umbes 75 kraadi juures. Glögi saab nautida ka külmana: koos vahuveiniga saab glögist suurepärane jõulujook, millele võib lisada näiteks jõhvikaid ja laimi viilu.

Alkoholisisaldus: 15%

Maht: 75cl

Lisainfo: Lignell & Piispanen on 1852. aastal Kuopios asutatud Soome suuruselt kolmas siiani tegutsev pereettevõte. Nende edu põhineb kuue põlvkonna käsitöö jookide valmistamise oskustel, põhjamaise looduse tundmisel, 100% läbipaistva ja säästva arengu põhimõtete austamisel. Lignell & Piispanen peab oma toodete loomisel oluliseks autentseid kohalikke tooraineid, ainulaadsust ning kõrget kvaliteeti, mis rahuldab Põhjamaade inimeste maitseelamusi.