J.P.Chenet Pinot Grigio 75cl

Tootefoto on illustreeriv J.P.Chenet Pinot Grigio 75cl
Uus!
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

6,78 

Liitrihind: 9,04 /L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 6,78 

J.P.Chenet Pinot Grigio 75cl

Ungari

J.P.Chenet

75cl

3263280120456

12.5%

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Valge

Kuiv

Kerge

10 - 12 °C

Iseloomustus

Kahvatu kollane toon. Nina tunneb pehmeid puuviljaseid aroome. Maitse on keskmiselt täidlane, maitses domineerivad tsitrused, roheline õun ja troopilised nüansid. JP.Chenet Pinot Grigiot iseloomustab värskus ja elav happesus.


Tarbimissoovitus

Suurepärane aperitiiv. Samuti kaaslaseks salatitele, grillitud kalale, valgele lihale, mereandidele, pasta- ja riisiroogadele.

Kala
Mereannid
Salatid, taimetoidud
Suupisted
Värsked juustud

Lisainfo

J.P. Chenet veinibränd loodi aastal 1984 Prantsusmaal. Joseph Helfrich disainis omapärase ja eristuva veinipudeli, millele ta pani nimeks Josephine. Kõvera kaelaga veinipudel sai kohe tarbijate lemmikuks ning nii sündiski uus veinibränd, mis sai nimeks J.P. Chenet. Tootesarja laiendati aastal 1994, mil hakati lisaks 75cl veinidele tootma ka väikses mõõdus veine, kuna sellises mõõdus veinide tarbimise nõudlus järjest kasvas. J.P. Chenet tootesarja kuuluvad lisaks veinidele ka J.P. Chenet vahuveinid ja J.P. Chenet brandyd. Tänaseks on J.P. Chenet veinid saadaval juba 160 riigis üle maailma. J.P. Chenet veinid on saadaval kõikides hästivarustatud kauplustes!

Tootja veebileht: http://www.jpchenet.com/