J.P.Chenet Merlot 300cl BIB

Tootefoto on illustreeriv J.P.Chenet Merlot 300cl BIB
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

21,54 

Liitrihind: 7,18 /L

Kogus kastis: 4

Minimaalne ostusumma: 21,54 

J.P.Chenet Merlot 300cl BIB

Prantsusmaa

Languedoc-Roussillon

J.P.Chenet

300cl

3500610031366

13.5%

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Punane

Kuiv

Täidlane

16 - 18 °C

Iseloomustus

Merlot on Lõuna – Prantsusmaal hästi kohanenud Bordeaux piirkonna üks tuntumaid viinamarjasorte. Tegemist on viinamarjale omaselt väga väljendusrikka kuiva punase veiniga. Aroomis on tunda peamiselt punaseid puuvilju, mustsõstart, kirssi ja vaarikamoosi. Maitses täiendab lopsakat marjasust pehme parkhape, mis kestab sametise naudinguna ka veini järelmaitses.


Tarbimissoovitus

Tänu Merlot ümarale karakterile sobib see vein suurepäraselt valge liha, grillitud linnuliha ja salatite ning erinevate juustude juurde.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Ulukiliha

Lisainfo

J.P. Chenet veinibränd loodi aastal 1984 Prantsusmaal. Joseph Helfrich disainis omapärase ja eristuva veinipudeli, millele ta pani nimeks Josephine. Kõvera kaelaga veinipudel sai kohe tarbijate lemmikuks ning nii sündiski uus veinibränd, mis sai nimeks J.P. Chenet. Tootesarja laiendati aastal 1994, mil hakati lisaks 75cl veinidele tootma ka väikses mõõdus veine, kuna sellises mõõdus veinide tarbimise nõudlus järjest kasvas. J.P. Chenet tootesarja kuuluvad lisaks veinidele ka J.P. Chenet vahuveinid ja J.P. Chenet brandyd. Tänaseks on J.P. Chenet veinid saadaval juba 160 riigis üle maailma. J.P. Chenet veinid on saadaval kõikides hästivarustatud kauplustes!

Tootja veebileht: http://www.jpchenet.com/