Greenall’s Wild Berry Pink Gin 100cl

Tootefoto on illustreeriv Greenall’s Wild Berry Pink Gin 100cl
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

25,80 

Liitrihind: 25,80 /L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 25,80 

Greenall’s Wild Berry Pink Gin 100cl

Suurbritannia

G&J Distillers Ltd

100cl

5010296004670

37.5%

Gin

Iseloomustus

Džinni valmistatakse tänaseni maailma vanimas džinnitehases ja 1761. aasast pärit originaalretsepti järgi. Retsepti on pärandatud 7 põlvkonda ühelt destilleerimismeistrilt teisele ja täna vastutab joogi valmimise eest rahvusvaheliselt tunnustatud Joanne Moore´i käes.
Greenall´s Wild Berry Pink Gin on saadud Greenall´s Original Gin´i kombineerimisel murakate ja vaarikatega, tasakaaluks täidlased kadakamarja noodid, rikastatud kamperi ning tsitrusega. Lõppnoot keskmise pikkusega, õrnalt magus.
Toode on 100% suhkruvaba, erinevalt mõnedest juhtivatest maitsestatud džinni kaubamärkidest, kus võib olla kuni 90g suhkrut liitri kohta!


Tarbimissoovitus

Soovitame serveerida rohke jää ja premium toonikuga, kaunistuseks vaarikas. Kui on soov väikseks seikluseks, siis rohkem kokteiliretsepte: www.greenallsgin.com


Lisainfo

G&J Distillers näol on tegu Inglise vanima dzinnitehasega, mille ajalugu ulatub aastasse 1761, kui Inglise kvaliteetdžinni esiisa, Thomas Dakin, alustas džinni destilleerimist. 1860 rentis Dakini perekond oma džinnitehase Gilbert ja John Greenallile, kes ostsid selle kümne aasta pärast välja ja andsid tehasele nimeks G&J Greenall, mis on püsinud tänaseni.
Aastast 2011 kuulub G&J Greenall rahvusvahelisse Quintessential Brands jookide gruppi, mis on Ühendkuningriigis suuruselt teine alkoholitarnija ning No1 džinni, viina ja Irish cream toodete tootja. Ettevõte toodab 40% Ühendkuningriigis tarbitavast džinnist. Lisaks Inglismaale, on grupil kvaliteetjookide tootmisrajatised ka Iirimaal – The Dublin Liberties Distillery (Iiri viski tootmine) ja First Ireland Spirits Manufacturer Ltd. (Irish Cream tootmine) ning Prantsusmaal L&L Spirits (puuviljalikööride, brändide ja konjakite tootmine).

Tootja veebileht: https://quintessentialbrands.com/


Auhinnad

International Spirits Challenge 2018 - Gin Producer of the Year

Gin Masters - 2018 Silver medal