Greenall’s Original Gin 70cl

Tootefoto on illustreeriv
Greenall’s Original Gin 70cl
Toode põhilaost otsas

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

15,50 

Saabumise teavitus

Liitrihind: 22,14 /L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 15,50 

Greenall’s Original Gin 70cl

Suurbritannia

G&J Distillers Ltd

70cl

5010296002980

40.0% vol

Gin

Iseloomustus

Greenall´s džinni valmistatakse tänaseni maailma vanimas džinnitehases ja 1761. aastast pärit originaalretsepti järgi. Retsepti on pärandatud 7 põlvkonda ühelt destilleerimismeistrilt teisele ja täna vastutab joogi valmimise eest rahvusvaheliselt tunnustatud džinnitööstuse ekspert – Joanne Moore.
100% Inglismaa nisust valmistatud ja kaheksat taime sisaldav salasegu annab klassikalise London Dry Gin´i, kus on tunda rikkalikke kadakamarjanoote, mida tasakaalustab küps ja jõuline tsitrus, vürts ja kamper. Järelmaitses õrn mõrusus ja väike magusus.
Üks maailmas kõige kiiremini kasvavatest džinni kaubamärkidest, müügil rohkem kui 140 riigis. Greenall’s on esimene Briti tarbijale teadaolev Premium klassi džinn. Täna No.3 klassikaline džinn Inglismaaal, No.6 klassikaline džinn Euroopas ja No.7 klassikaline džinn maailmas.


Tarbimissoovitus

Parim serveerituna rohke jää, premium tooniku ja laimiga. Kui on soov väikseks seikluseks, siis rohkem kokteiliretsepte: www.greenallsgin.com


Lisainfo

G&J Distillers näol on tegu Inglise vanima džinnitehasega, mille ajalugu ulatub aastasse 1761, mil Thomas Dakin alustas oma esimeste džinnide destilleerimist. 1860 rentis Dakini perekond oma džinnitehase Gilbert ja John Greenallile, kes kümne aasta pärast otsid selle ja andsid nimeks G&J Greenall. See nimi on püsinud tehasel tänaseni. Aastast 2011 kuulub G&J Greenall rahvusvahelisse Quintessential Brands jookide gruppi, mis on Ühendkuningriigis suuruselt teine alkoholitarnija ning No1 džinni, viina ja Irish cream toodete tootja. Ettevõte toodab 40% Ühendkuningriigis tarbitavast džinnist. Lisaks Inglismaale, on grupil kvaliteetjookide tootmisrajatised ka Iirimaal – The Dublin Liberties Distillery (Iiri viski tootmine) ja First Ireland Spirits Manufacturer Ltd. (Irish Cream tootmine) ning Prantsusmaal L&L Spirits (puuviljalikööride, brändide ja konjakite tootmine).

Tootja veebileht: https://quintessentialbrands.com/


Auhinnad

Fifty Best Gins – Gold 2015; Gold 2014

International Spirits Challenge – Silver 2021; Silver 2019; Silver 2018