Greenall’s Original Gin 100cl

Tootefoto on illustreeriv Greenall’s Original Gin 100cl
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

25,80 

Liitrihind: 25,80 /L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 25,80 

Greenall’s Original Gin 100cl

Suurbritannia

G&J Distillers Ltd

100cl

5010296003093

40.0%

Gin

Iseloomustus

Džinni valmistatakse tänaseni maailma vanimas džinnitehases ja 1761.aasast pärit originaalretsepti järgi. Retsepti on pärandatud 7 põlvkonda ühelt destilleerimismeistrilt teisele ja täna vastutab joogi valmimise eest rahvusvaheliselt tunnustatud Joanne Moore´i käes.
100% Inglismaa nisust valmistatud ja kaheksat taime sisaldav salasegu annab klassikalise London Dry Gin´i, kus on tunda rikkalikke kadakamarjanoote, mida tasakaalustab küps ja jõuline tsitrus, vürts ja kamper. Järelmaitses õrn mõrusus ja väike magusus.
Üks maailmas kõige kiiremini kasvavatest džinni kaubamärkidest, müügil rohkem kui 140 riigis. Greenall’s on esimene Briti tarbijale teadaolev Premium klassi džinn. Täna No.3 klassikaline džinn Inglismaaal, No.6 klassikaline džinn Euroopas ja No.7 klassikaline džinn maailmas.


Tarbimissoovitus

Parim serveerituna rohke jää, premium tooniku ja laimiga. Kui on soov väikseks seikluseks, siis rohkem kokteiliretsepte: www.greenallsgin.com


Lisainfo

G&J Distillers näol on tegu Inglise vanima dzinnitehasega, mille ajalugu ulatub aastasse 1761, kui Inglise kvaliteetdžinni esiisa, Thomas Dakin, alustas džinni destilleerimist. 1860 rentis Dakini perekond oma džinnitehase Gilbert ja John Greenallile, kes ostsid selle kümne aasta pärast välja ja andsid tehasele nimeks G&J Greenall, mis on püsinud tänaseni.
Aastast 2011 kuulub G&J Greenall rahvusvahelisse Quintessential Brands jookide gruppi, mis on Ühendkuningriigis suuruselt teine alkoholitarnija ning No1 džinni, viina ja Irish cream toodete tootja. Ettevõte toodab 40% Ühendkuningriigis tarbitavast džinnist. Lisaks Inglismaale, on grupil kvaliteetjookide tootmisrajatised ka Iirimaal – The Dublin Liberties Distillery (Iiri viski tootmine) ja First Ireland Spirits Manufacturer Ltd. (Irish Cream tootmine) ning Prantsusmaal L&L Spirits (puuviljalikööride, brändide ja konjakite tootmine).

Tootja veebileht: https://quintessentialbrands.com/