First Guild Prestige Vodka 70cl

Tootefoto on illustreeriv
First Guild Prestige Vodka 70cl
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

18,90 

Liitrihind: 27,00 /L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 18,90 

First Guild Prestige Vodka 70cl

Ukraina

Bayadera Grupp

70cl

4820080722922

40.0% vol

Viin

Iseloomustus

Esimene Guild – super premium viin on valmistatud valitud sordi Lux alkoholist, kasutades looduslikke koostisosi ja puhast arteesiavett. Toode on oma nime saanud gildidelt, kes seisid keskajal kaitse-, poliitiliste ja käsitöökogukondade eest. Ühtlasi kaitsesid nad oma liikmete au ja õigusi, sümboliseerides seetõttu vääriliste ja põhimõttekindlate meeste valikut. Viin läbib mitut filtreerimis etappi: söefilter, kus kasutatakse kase sütt, seejärel juhitakse destilaat läbi plaatina filtreerimisseadme.Lisaks kasutakse parema maitse saamiseks pressitud kookospähkleid. Blend viin peab seisma vähemalt 10 päeva. Aroomilt puhas ja kerge, kuid sealt ei puudu ka nisu mõnus täidlus. Maitses on tunda mahe ja kerge nisu maitsenoodid. Tekstuur on uskumatult pehme, ümar ja maitsev. Järelmaitses on rikkalik teravilja maitse, soe vürts, millel on kaunid aniisi ja apteegitilli noodid.


Tarbimissoovitus

Maheda maitsega viin puhtalt tarbimiseks kui ka kokteilidesse. Sobib suurepäraselt Ukraina ja Vene roogadega. Samuti liha ja kalaroogadega.


Lisainfo

First Guild on Bayadera Grupi premium viin. Drinks International hinnagul kuulub Bayadera Gruppi kuuluv Hlibny Dar Vodka topp 5 enim müüva viina kaubamärgi hulka maailmas. Hlibny Dar Vodka kuulub legendaarsesse “The Millionaires Club” klubisse (7,5M 9L kasti; 2019a) ja on jätkuvalt tõusutrendis.