Escada Touriga Nacional 75cl

Tootefoto on illustreeriv Escada Touriga Nacional 75cl
Küsi aastakäiku

Auhinnad

Berliner Wein Trophy 2017 - “BEST PRODUCER PORTUGAL”

The Golden League 2018 Winners - BEST PRODUCER up to 250 hectares

Escada Touriga Nacional 75cl

9,77 

Liitrihind: 13,03 /L

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Portugal

Lisboa

DFJ Vinhos S.A.

Poolkuiv

Täidlane

Punane

12.5% vol

16 - 18 °C

75cl

12

Kaitstud geograafilise tähisega vein

5600312191882

Iseloomustus

Escada vein pärineb Euroopa kõige läänepoolsemast veinipiirkonnast, 40 km kaugusel Lissabonist asuvatest mägedest ja orgudest. Touriga Nacional on üks Portugali nooblimatest viinamarjadest, mida tihti kasutatakse portveini valmistamiseks, kuid üha rohkem ka hinnatud kuivade punaveinide jaoks.Escada Touriga Nacional on värvuselt mustjaspunane. Aroomis tunda põldmarja, mis kandub üle ka maitsesse. Vein on väga heas tasakaalus – pehme, siidine, mahlane ja moosine, kus tunda ka kerget vürtsikust. Järelmaitses olemas elegantne viimistlus. Tõeliselt hea veinileid Portugalist! Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib aperitiiviks, niisama nautimiseks, grillkala (lõhe, tursk) ja kõikvõimalike punasest lihast roogadega. Soovitame ka tugevamaitseliste juustude ja pastaga.

Grill
Ulukiliha

Lisainfo

DFJ Vinhos on rajatud 1998.aastal, kus veinimõisa omanikuks ja peamiseks veinimeistriks on José Neiva Correia. Tema üheks veini tootmise filosoofiaks on põhimõte, et tuleb toota veine, mida inimesed juua soovivad. Ta on pälvinud ka kõige tähtsama Portugali veinide auhinna „MISTER WINE 2013“.
DFJ Vinhos on ülemaailmselt võitnud hulgaliselt veiniauhindasid, alates 2010.aastast 2575 auhinda, sh kahel viimasel aastal „Best Producer Portugal“ tiitli Berliinis. DFJ Vinhos omab 250h veiniaedasid Lissaboni veiniregioonis ja nende keskmine toodang aastas ulatub 7 miljoni liitrini. 98% toodangust eksporditakse rohkem kui 50 erinevasse riiki üle maailma.

Tootja veebileht: http://en.dfjvinhos.com/