8.40

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tooteliik: Kaitstud geograafilise tähisega vein

Päritolu: Portugal, Lisboa

Viinamarjad: Arinto

Tootja: DFJ Vinhos S.A.

Iseloomustus: Escada vein pärineb Euroopa kõige läänepoolsemast veinipiirkonnast, 40 km kaugusel Lissabonist asuvatest mägedest ja orgudest.
Escada Arinto on valmistatud suurepärasest Portugali viinamarjast, mis kannab endas küpsete troopikaviljade aroomi ja maitset, säilitades samal ajal valgele veinile omase karguse ja värskuse. Tagafoonil on tunda kergeid magusaid noote ja vihjeid tsitrusviljadele. Püsiva ja võimsa järelmaitsega kergesti joodav vein.

Tarbimissoovitus: Sobib hästi nii aperitiiviks kui ka valgest lihast roogade, austrite, mereandide, erinevate kalade ja salatite kõrvale.

Serveerimine: Temperatuuril 8–10ºC

Alkoholisisaldus: 12%

Toote andmed: 75 cl

 

Lisainfo: DFJ VINHOS on rajatud 1998.aastal, kus veinimõisa omanikuks ja peamiseks veinimeistriks on Mr. José Neiva Correia. Tema üheks peamiseks veini tootmise filosoofiaks on põhimõte, et tuleb toota veine, mida inimesed juua soovivad! Mr. José Neiva Correia on pälvinud ka kõige tähtsama Portugali veinide auhinna „MISTER WINE 2013“.
Lisaks on DFJ VINHOS ülemaailmselt võitnud hulgaliselt ka teisi veiniauhindasid, alates 2010.aastast on neid saadud 1245 ja neist 311 ainuüksi 2015.aastal.
DFJ VINHOS keskmine toodang aastas ulatub 4,5 miljoni liitrini ja 95% toodangust eksporditakse rohkem kui 45 erinevasse riiki üle maailma.
Alates 2009.aastast omab DFJ VINHOS kõrgeimat kvaliteedisertifikaati BRC.

Tootja koduleht: http://en.dfjvinhos.com/